ok
wg. mnie nie ma sensu ladowac - niby nie poleca sie hiita na niskich weglach, ale to glownie kwestia samopoczucia - jesli jest ok, to zostaw jak jest.
trudno mi powiedziec z autopsji, bo ja nie schodze ponizej 100 g ww.
wg. mnie nie ma sensu ladowac - niby nie poleca sie hiita na niskich weglach, ale to glownie kwestia samopoczucia - jesli jest ok, to zostaw jak jest.
trudno mi powiedziec z autopsji, bo ja nie schodze ponizej 100 g ww.
chwilowy
.
Jak to rozlozyc?
Poza tym na orbitreku daje rade, tylko trzeba sobie pomagac tymi bocznymi raczkami, bo same nogi tak szybko nie dadza rady przy duzym obciazeniu. Ale... Domatorzy! Daje rade cwiczyc 

