BAN-ana wyłapać powinienes za wiek w tym dziale, a nie jeśc banany
o ****a
o ****a

Ilość wyświetleń tematu: 5414
co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]
GÓRA---->I am What I am
Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.
Oko za oko, ząb za ząb,...
A czemu dupa jest za pieniądze
kkoksiarz: "gdybym wrzucił jakieś czyste białko to efekty były by bardZiej zauważalne"
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły