Witam!
Może się komuś przyda. Jest nowy klub Taekwondo na Dowborczyków 5. Prowadzi Jarek Olczyk 3 DAN. Treningi są na matach. Klub jest bardzo dobrze wyposażony
Pon: 17.00 - 18.30 i 18.30 - 20.00
Wt: 16.15 - 17.45
Śr: 17.00 - 18.30
Czw: 17.00 - 18.30 i 18.30 - 20.00
Pt: 16.15 - 17.45
Sob: 11.00 - 12.30 i 12.30 - 14.00
Pierwsze 2 treningi są za darmo. Jakby ktoś chciał coś jeszcze więcej wiedzieć to mogę coś w wolnej chwili napisać.
Pozdrawiam
Może się komuś przyda. Jest nowy klub Taekwondo na Dowborczyków 5. Prowadzi Jarek Olczyk 3 DAN. Treningi są na matach. Klub jest bardzo dobrze wyposażony
Pon: 17.00 - 18.30 i 18.30 - 20.00
Wt: 16.15 - 17.45
Śr: 17.00 - 18.30
Czw: 17.00 - 18.30 i 18.30 - 20.00
Pt: 16.15 - 17.45
Sob: 11.00 - 12.30 i 12.30 - 14.00
Pierwsze 2 treningi są za darmo. Jakby ktoś chciał coś jeszcze więcej wiedzieć to mogę coś w wolnej chwili napisać.
Pozdrawiam
Krzysztof Piekarz
- Emerytowany Doradca w "Stylach Tradycyjnych"
zycze sukcesow
