SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Co brać ?? helP!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1536

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2275
Siemka .
ćwiczę około 8 miesięcy przeż ten czas osiągnełem jak dla mnie zadowalające wyniki.Mam 16 lat 168cm wzrostu ,68kg i zastanawiam się nad jakimiś odżywkami. Nigdy nie stosowałem żadnej diety jem to co lubię :) Na wydanie mam około 350 -400zł zastanawiam się nad :
Białeczko-Met-Rx Supreme Whey 2268g do tego Universal Animal Pump 30 sasz oraz ULTIMATE AOL (arginina, ornityna, lizyna) co powiecie na taki zestaw ?? Może lepiej zacząc od kreatyny mega caps i brać coraz to mocniejsze i droższe odżywki co wy na to ??? Help mE (ten zestaw polecił mi konsultant z triceps.pl)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 503 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10016
jak dla mnie 16 lat to troche mało na ładowanie sie w odzywki
poleciłbym Ci jedynie porządną diete i dobry plan treningowy
ale wiadomo
ciezko bedzie CIe teraz odwiesc od supli
wiec
w celu uzupełnienia braków w diecie kupiłbym białko (prolo lub ostrowia)
jak głowny składnik cyklu dałbym dobre mono, np inkospor lub kaizen
lub jeden ze staków (masz duży wybór) (HP, staki Kaizena etc)
dalej: ZMA i witaminy, omega
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2275
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58202
Jak już bardzo chcesz to kup sobie obowiązkowo zestaw witamin i minerałów - np vita-min sport Olimpa, albo Daily Formula.

Do tego dokup jakieś proteiny, bo zapewne ci z diety brakuje skoro jesz co chcesz

Prolongatum to b. dobry wybór.

Nie wiedzę potrzeby i sensu brania u ciebie kreatyny.

Być moze, jak jesz mało kalorii i słabo idzie ci z przybieraniem , jakiejkolewiek masy zaopatrz się w gainera..

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 203 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3671
ćwiczę około 8 miesięcy przeż ten czas osiągnełem jak dla mnie zadowalające wyniki.Mam 16 lat 168cm wzrostu ,68kg i zastanawiam się nad jakimiś odżywkami. Nigdy nie stosowałem żadnej diety jem to co lubię :)

Dieta w zupełności wystarczy. Odżywki odłóż na bok. Zacznij od diety.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58202
W tym sęk ze on nie ma diety...

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2275
Jeśli chodzi o przybieranie masy to raczej nie mam z tym problemu a więc zakupie białko prolo ułoże diete( z tym będzie mały problem ale postaram sie ) :) jutro zrobie swoje foty bo nie wiem jaką dietę ułożyć na mase ,rzeżbę czy redukcję .To kiedy wkoncu jakieś suple ?? :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 203 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3671
Piszesz, że nie masz problemu z przybraniem masy. Masz zadowalające Cię osiągi. Zatem jaki sobie teraz postawiłeś cel ?

A tak na prawdę wydaje mi się, że sam nie wiesz czego chcesz... Ułóż dietę, odżywek nie kupuj... młody jesteś, na odżywki przyjdzie czas. Zapewniam Cię, że dieta Cie nie rozczaruje, wręcz przeciwnie - będziesz z niej zadowolony.

Odpowiednia dieta, trening i regeneracja. that`s all.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58202
z tym że ty podstaw nie rozumiesz... wię poczytaj

Bialko się kupuje ( albo nie) PO ułożeniu dietki.

skad wiesz ze bedziesz potrzebował bialka?? Może z jedzenia dostarczysz dostateczną ilosc...

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bialko+ carbo

Następny temat

co do Mutant Massa ? :D

electro
Polecane artykuły