SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

ile cykli w roku robicie?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2018

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1078 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13124
tak jak w temacie ile robicie cykli na kreatynce rocznie?

kulturystyka - moje życie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1110 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13975
Cykl trwa 6-8 tygodni sa tacy co robia nawet 10 tg. Przerwa trwa tyle samo co cykl wiec w ciagu roku od 2-4 cykli.

"co cię nie zabije to cię wzmocni"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 503 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10016
2-3 cykle
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 432 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2666
mysle ze spokojnie mozna stosowac sobie systemem 6tyg stosowania / 6tyg przerwy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26817
niektórzy robią cykle cały rok... zmieniaja tylko środki.
np.

50dni na kretce
60dni na Alri
50dni na innym rodzaju kretki
60dni spalacze
50dni innym rodzaju kretki
60dni Alri

oczywiscie koszta są spore.. generalnie chodzi o to ,żeby od kretki był odstęp bo jest najlepszy suplement który daje dobre efekty.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do tych co jechali na krecie a potem sie odchudzali badz redukowali !!!

Następny temat

co o tym sadzicie?

electro
Polecane artykuły