Szacuny
0
Napisanych postów
10
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
484
witam
mam pytanie czy mozna robic cwiczeni na kaltke gryfem lamanym czy raczej lepiej prosty jakie jest wasze zdanie jakie sa "-" byc moze "+" :D
Pozdrawiam
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
7058
Napisanych postów
63259
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
787437
Zdecydowanie prosta nie wyobrazam sobie nałożyć na sztangę łamaną większego cięzaru i nim wyciskać
Jestem za prostą nie widze zadnych plusów łamanej sztangi
Szacuny
294
Napisanych postów
17217
Wiek
47 lat
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
86319
Sztanga łamana jest dobra do treningu bicepsów, tricepsów, można robić podciąganie wzdłóż tułowia lub wiosłować w opadzie.
Przy treningu klatki piersiowej możesz co najwyżesz robić przenoszenie za głowę leżąc, przy wyciskaniu w najlepszym wypadku będzie niewygodnie, w najgorszym złapiesz kontuzję nadgarstka i spuścisz sobie sztangę na kły.
Zmieniony przez - Mawashi w dniu 2007-10-09 10:57:17
"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"