5A
Wyciskanie połowiczne 5x72 5x85 5x95 2x110 5x122.5 (5x117.5)
Przysiady 5x85 5x95 5x108 2x120 5x135 (5x130)
Rwanie siłowe i wyciskanie do czoła 5x35 5x42 5x48 2x55 5x60 (5x55)
Prostowanie ramion na wyciągu 5x32 5x38 5x45 2x50 5x55 (5x52)
Wiosłowanie jednorącz na wyciągu 5x62 5x72 5x85 2x95 5x105 (5x100)
Dzień dobry 5x42 5x50 5x58 2x65 5x72 (5x70)
Młotki połowiczne 5x20 5x24 5x28 2x32 5x35 (5x32)
Wspięcia stojąc 75x155
Komentarz
Wyciskanie poszło nawet nieźle, ostatnie pow ciężko ale sam i nie za płytkie jak powiedział asekurant.
Przysiady, szły nieźle, ost pow z pomocą niestety, tutaj dołoże 2.5kg żeby się wreszcie odblokować i nie wkurzać, choć ostatnio tyle magnezu jem, że jestem spokojny jak na jakiś lekach
W rwaniu ostatnie pow nie wyszło, bo się technicznie nie zgrałem, po 10s spróbowałem jeszcze raz i poszło elegancko, wyciskanie lajt
Prostowanie łatwo, był zapas ok 2pow, technicznie
Wiosłowanie dobrze jak zawsze i ciężko, magnezja pomaga
Dzień dobry na głębokość, ciężar mniej ważny, muszę kiedyś to nagrać bo jak patrzę z boku to dziwnie wygląda to
Młotki 2 serie pełny ruch ok, ostatnia ciężko ale poszło. Następnym razem 40kg hantle, będzie ciekawe
Wspięcia ok dobrze poszły.
1.5 porcji Blasta mnie nie ruszyło zbytnio, ale przynajmniej znowu chciało mi się normalnie pić. Po rozrobieniu przeszkadza trochę piach, piana jest na ok 1.5cm.
Blitz jest w tabletkach, średnio duże, 4tab biorę na 2 razy.
Zmęczony po treningu nie byłem,regeneracja dobra, między seriami też wyczuwalnie lepsza.
Pytajło- to od sztangi wyryte
