witam. mam kilka pytan - jaki okres czasu trzeba odczekac po wzieciu krety, zeby wziac bialko? i pozniej ile trzeba czekac po bialku, zeby zjesc cos normalnego?
bo boje sie troche, ze nie starczy mi czasu na wszystko
rano 5g krea, do tego 30g carbo. no i do 14.30 jestem w szkole. nie chce mi sie tlumaczyc dlaczego, ale jedzenie w tym czasie odpada. gdzie od 14.30 do 22 zmiescic dwie porcje bialka + normalne jedzenie? nie wspomne o tym, ze 4x w tyg dochodzi mi ok 2h treningu. bede wdzieczny za doswiadczenia 
bo boje sie troche, ze nie starczy mi czasu na wszystko
rano 5g krea, do tego 30g carbo. no i do 14.30 jestem w szkole. nie chce mi sie tlumaczyc dlaczego, ale jedzenie w tym czasie odpada. gdzie od 14.30 do 22 zmiescic dwie porcje bialka + normalne jedzenie? nie wspomne o tym, ze 4x w tyg dochodzi mi ok 2h treningu. bede wdzieczny za doswiadczenia 
Krzysztof Piekarz