"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "
ja ze swoimi wychudzonymi patykami 110 bralem co prawda na 5 razy ale bralem
a inne partie -->
hehe
przysiady pelne ? czy do kata prostego?
Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2007-09-17 10:43:52
"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "
ogólnie nie słyszałem zbyt wielu pochlebnych opinii o tej firmie.
Niby dobra, ale nic specjalnego.
Tymbardziej będę zaglądał.
pozdro
HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.
do konca czy do kata prostego ?
"..im Bewußtsein der Verantwortung vor Gott oder vor dem eigenen Gewissen.."
robie formę na euro 2012
potrzebujesz pomocy - pisz.
Dzisiaj dzień wolny, bo w szkole zapieprz, ale jutro 10B
Co do siadów to robie pełne, i jeszcze nie na maxa bo ostatnio miałem zastój w sile, ale jestem dobrej myśli
Wyciskanie na barki 10x52 10x70 5x78 10x88
HP 10x52 10x70 5x78 10x88
Martwy 10x95 10x125 5x140 10x158
Wyciskanie wąsko połowiczne 10x52 10x70 5x78 10x88
Podciąganie wąsko do czoła 10x65 (wyciąg) 10x bez obciązenia 5x15kg u pasa 10x25kg u pasa
Przysiady z przodu 10x52 10x70 5x78 10x88
Komentarz
Wypiłem 1.5 porcji blasta przed treningiem. Pobudzenia już nie czułem, za to jest dziwne uczucie braku pragnienia. Bardzo mało chce im się pić i nie za bardzo mi się to podoba, ale jakoś wmuszam na treningu wodę. Pompa była nawet ok, za to żołądek nie miał się dobrze po blascie.
Wyciskanie na barki ok, ciężko, może 1pow zapasu może w ogóle ,
HP nawet lajtowo, sztanga leciała wysoko
W martwym była duża moc, ostatnia seria poszła świetnie, zapas był dobry. Będzie tutaj niezły progres
Wyciskanie wąsko uzależnione od HP, barów, przysiadu, też z zapasem dobrym.
Przy podciąganiu kumpel ograniczał moje bujanie hamując je rękami i poszło fajnie, cała siła poszła w podciąganie i nie straciłem siły na bujanie.
Przysiady na końcu już wymęczony jakoś zrobiłem, te ćwiczenie na końcu treningu to całkiem inna bajka. Jak je robiłem na początku treningu to siadałem 9x97.5 a teraz tyle.
Boli mnie trochę gardło, ale powinienem sobie z nim poradzić
