SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

TEST - Fizogen/sklep sfd - Masa by Cobra

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22204

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 182786
na siady akurat takiej strasznej mocy nie ma hehe
ale reszta cwiczen bardzo bardzo dobra sila

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26817
dla mnie 110kg w ostatniej serri na 15 to masakra !!!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 182786
e tam uda ma dobre
ja ze swoimi wychudzonymi patykami 110 bralem co prawda na 5 razy ale bralem
a inne partie --> hehe

przysiady pelne ? czy do kata prostego?

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2007-09-17 10:43:52

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 36673 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 115972
ciekaw jestem

ogólnie nie słyszałem zbyt wielu pochlebnych opinii o tej firmie.

Niby dobra, ale nic specjalnego.

Tymbardziej będę zaglądał.

pozdro

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95263
Powodzenia

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3454 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33518
wlasnie jak siady robisz?
do konca czy do kata prostego ?

"..im Bewußtsein der Verantwortung vor Gott oder vor dem eigenen Gewissen.."

robie formę na euro 2012
potrzebujesz pomocy - pisz.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1587 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56426
dzięki za doping :P

Dzisiaj dzień wolny, bo w szkole zapieprz, ale jutro 10B

Co do siadów to robie pełne, i jeszcze nie na maxa bo ostatnio miałem zastój w sile, ale jestem dobrej myśli
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46894
powodzenia
oczywiście będę obserwował
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20730
Powodzenia bede sledzil
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1587 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56426
10B

Wyciskanie na barki 10x52 10x70 5x78 10x88
HP 10x52 10x70 5x78 10x88
Martwy 10x95 10x125 5x140 10x158
Wyciskanie wąsko połowiczne 10x52 10x70 5x78 10x88
Podciąganie wąsko do czoła 10x65 (wyciąg) 10x bez obciązenia 5x15kg u pasa 10x25kg u pasa
Przysiady z przodu 10x52 10x70 5x78 10x88

Komentarz

Wypiłem 1.5 porcji blasta przed treningiem. Pobudzenia już nie czułem, za to jest dziwne uczucie braku pragnienia. Bardzo mało chce im się pić i nie za bardzo mi się to podoba, ale jakoś wmuszam na treningu wodę. Pompa była nawet ok, za to żołądek nie miał się dobrze po blascie.

Wyciskanie na barki ok, ciężko, może 1pow zapasu może w ogóle ,

HP nawet lajtowo, sztanga leciała wysoko

W martwym była duża moc, ostatnia seria poszła świetnie, zapas był dobry. Będzie tutaj niezły progres

Wyciskanie wąsko uzależnione od HP, barów, przysiadu, też z zapasem dobrym.

Przy podciąganiu kumpel ograniczał moje bujanie hamując je rękami i poszło fajnie, cała siła poszła w podciąganie i nie straciłem siły na bujanie.

Przysiady na końcu już wymęczony jakoś zrobiłem, te ćwiczenie na końcu treningu to całkiem inna bajka. Jak je robiłem na początku treningu to siadałem 9x97.5 a teraz tyle.

Boli mnie trochę gardło, ale powinienem sobie z nim poradzić
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moj "pierwszy" cykl...

Następny temat

taki cykl... co Wy na to??

electro
Polecane artykuły