Szacuny
167
Napisanych postów
4456
Wiek
42 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
65802
Zamierzam zaczac cykl kreatyny, przeczytalem chyba wszystko co bylo o tym suplemencie, wszystko mam ulozone, jednak nurtuje mnie to czy brac z faza nasycania czy nie ? nie znalazlem nigdzie jednoznacznej odpowiedz i nie wiem co mam zrobic Prosze zeby mi ktos pomogl i poradzil co zrobic.
pozdrawiam Logan
"... Ze sportowa postawa wyjdziesz z potyczki bezkrwawo, u swoich kompromis to przeciesz zadna krzywda, bo konstruktywna krytyka prawie zawsze sie przyda..."
Szacuny
118
Napisanych postów
21032
Wiek
42 lat
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
208598
Niektorzy, biora z faza, inne bez. Z tego co widze na forum, to nie jest to wytlumaczone i poparte faktami. Chyba mozesz wziasc jak ci sie podoba, ale poczekaj na opinie znawcow.
Pozdrawiam.
"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."
FITNESS ACADEMY King Square Kraków
"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."
Szacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
wszystko zależy od ciebie
z fazą nasycenia dostaniesz kopa od razu w te pierwsze kilka dni skoczy waga i siła a pozniej sie ustabilizuje
bez fazy nasycenia siła i masa przyjdzie stopniowo
bez fazy nasycenia zużyjesz mniej kreatyny na cykl
ja osobiście preferuje bez fazy nasycenia i jestem zadowolony 15 kg na ławeczce w 7 tygodni - 5 gram dziennie z rana
( po 250 gramach kreatyny - trec nutrition )
Szacuny
167
Napisanych postów
4456
Wiek
42 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
65802
Ja wlasnie mam 300g ultimate nutrition, wiec z nasyceniem bedzie 4 tyg, ale boje sie troche tego ze bez nasycania nie bedzie efektow :/
Poczekam na jeszcze pare komentarzy i przemysle to.
Dzieki za pomoc.
pozdrawiam Logan
"... Ze sportowa postawa wyjdziesz z potyczki bezkrwawo, u swoich kompromis to przeciesz zadna krzywda, bo konstruktywna krytyka prawie zawsze sie przyda..."
Szacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
witam, bierz bez fazy nasycenia!!takie same efekty.Z faza nasycenia organizm wydali wiecej kreatyny, takze bedzie to nie potrzebna jej strata bo nie jest w stanie od razu tyle przyswoic!
Szacuny
167
Napisanych postów
4456
Wiek
42 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
65802
No i wlasnie dlatego nie wiem co zrobic, kazdy pisze inaczej.
pozdrawiam Logan
"... Ze sportowa postawa wyjdziesz z potyczki bezkrwawo, u swoich kompromis to przeciesz zadna krzywda, bo konstruktywna krytyka prawie zawsze sie przyda..."
Szacuny
19
Napisanych postów
3951
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
21363
Jeśli to Twój pierwszy cykl, zacznij z nasyceniem, a przy każdym następnym możesz już z niego zrezygnować, zresztą jak weźmiesz kreatynę, zobaczysz jak na Ciebie działa i wtedy podejmij decyzję, inaczej się niestety nie dowiesz.
Pozdrawiam.
"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy"
"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy" @ doradca w suplementacji @
Członek mafia.suple.hardcor.pl