SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kreatyna - z nasycaniem czy bez ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5816

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 167 Napisanych postów 4456 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 65802
Zamierzam zaczac cykl kreatyny, przeczytalem chyba wszystko co bylo o tym suplemencie, wszystko mam ulozone, jednak nurtuje mnie to czy brac z faza nasycania czy nie ? nie znalazlem nigdzie jednoznacznej odpowiedz i nie wiem co mam zrobic
Prosze zeby mi ktos pomogl i poradzil co zrobic.

pozdrawiam Logan
"... Ze sportowa postawa wyjdziesz z potyczki bezkrwawo, u swoich kompromis to przeciesz zadna krzywda, bo konstruktywna krytyka prawie zawsze sie przyda..."

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2212 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 9851
maxymalnie 5g jednorazowo wchłonie nasz organizm (na czczo)
jeśli chcesz wziac wiecej to zrob tak jak danone napisał 2*5
pozdr

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 118 Napisanych postów 21032 Wiek 42 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 208598
Niektorzy, biora z faza, inne bez. Z tego co widze na forum, to nie jest to wytlumaczone i poparte faktami. Chyba mozesz wziasc jak ci sie podoba, ale poczekaj na opinie znawcow.

Pozdrawiam.

"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 43039
Weź bez fazy nasycenia - ja stosowałem różnie - efekt był taki sam - wniosek - niepotrzebna strata kreatyny i niepotrzebne obciążanie nerek.

Danone
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
wszystko zależy od ciebie
z fazą nasycenia dostaniesz kopa od razu w te pierwsze kilka dni skoczy waga i siła a pozniej sie ustabilizuje

bez fazy nasycenia siła i masa przyjdzie stopniowo
bez fazy nasycenia zużyjesz mniej kreatyny na cykl

ja osobiście preferuje bez fazy nasycenia i jestem zadowolony 15 kg na ławeczce w 7 tygodni - 5 gram dziennie z rana
( po 250 gramach kreatyny - trec nutrition )
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 167 Napisanych postów 4456 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 65802
Ja wlasnie mam 300g ultimate nutrition, wiec z nasyceniem bedzie 4 tyg, ale boje sie troche tego ze bez nasycania nie bedzie efektow :/
Poczekam na jeszcze pare komentarzy i przemysle to.
Dzieki za pomoc.

pozdrawiam Logan
"... Ze sportowa postawa wyjdziesz z potyczki bezkrwawo, u swoich kompromis to przeciesz zadna krzywda, bo konstruktywna krytyka prawie zawsze sie przyda..."

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
witam, bierz bez fazy nasycenia!!takie same efekty.Z faza nasycenia organizm wydali wiecej kreatyny, takze bedzie to nie potrzebna jej strata bo nie jest w stanie od razu tyle przyswoic!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Bierz z nasyceniem, masz monowodzian, więc dla poprawienia efektów zawsze stosuje z nasyceniem, bez nasycenia biorę tylko pirogroniany.

lucek
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 2961
Popieram lucka z fazą nasycenia
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1496 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 5693
ja bym brał bez nasycenia po 10 gr dziennie

2.5 rano naczczo , 2.5 przed treningiem z rybozą
2.5 lub 5 po treningu ( jeśli 2.5 to jeszcze 2,5 przed snem )

carpe diem
memento mori

Jezeli chcesz kąkretniejszą porade pisz do mnie na maila a ci pomoge :]

eXpert przemówił !!
@@ ego sum via et veritas et vita @@

główny zgredzik-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 167 Napisanych postów 4456 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 65802
No i wlasnie dlatego nie wiem co zrobic, kazdy pisze inaczej.

pozdrawiam Logan
"... Ze sportowa postawa wyjdziesz z potyczki bezkrwawo, u swoich kompromis to przeciesz zadna krzywda, bo konstruktywna krytyka prawie zawsze sie przyda..."

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3951 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 21363
Jeśli to Twój pierwszy cykl, zacznij z nasyceniem, a przy każdym następnym możesz już z niego zrezygnować, zresztą jak weźmiesz kreatynę, zobaczysz jak na Ciebie działa i wtedy podejmij decyzję, inaczej się niestety nie dowiesz.


Pozdrawiam.

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy"

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy" @ doradca w suplementacji @
Członek mafia.suple.hardcor.pl

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BIAŁKO OVOPOLU

Następny temat

stan umyslu

electro
Polecane artykuły