SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Czy ten zestaw bedzie dobry za ta kase??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1906

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 37 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3658
Witam!
Od października mam zamiar zacząć ćwiczyć z suplementami i mam pytanie do was czy te produkty będą dobre:
-1 miesiąc:
-Mass XXL (TREC) 4800g
-Xpand >>> nowa formuła <<< (DYMATIZE) 925g
-NitroBolon II powder - SUPER VIP series (TREC)900g
-Vita-Min Multiple Sport® (OLIMP)
-2 miesiąc:
-WEIDER Giant Mega Mass 4000 7 kg
-SHOTGUN (VPX) 900g
-Vita-Min Multiple Sport® (OLIMP)
-3 miesiąc:
-WEIDER Giant Mega Mass 4000 7 kg
-HORSE POWER***2szt***
-Vita-Min Multiple Sport® (OLIMP)
Cel to otrzywiscie masa i siła. Kasy mam okolo 1200zl wiec powinno starczyc. Jezeli ktos ma lepsze propozycje to czekam na odp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 37 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3658
no tak ale musze w jednym miesiacu zrezygnowac z kreatyny bo ten cykl ma byc na okolo 3miesiace pod rzad. a z tym garnierem to juz sam nie wiem, wiem ze garnier dobry jesli sie chce przytyc(a ja chce). Tylko jaki wziac
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53505
odzywki bardzo dobretylko ze kreatyne jedz 6 tyg i 6 tyg. przerwy a gainery i wiataminy jedz caly czas
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3057 Napisanych postów 51895 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351418
poczytaj trochę, rozpiska baaardzo bez sensu

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 37 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3658
koksik123:wiem dlatego w 2 miesiacu dalem SHOTGUNA
Koniu151: dlaczego tak sadzisz ja uwazam ze lepiej miec suplementy typu garnier przez 3 miesiace i do tego kreatyne, niz zamiast tego zrobic cykl z wszystkimi bajerami i miec go na miesiac. wole miec wolniejsze przyrosty ale przez trzy miesiace niz miec cykl 6 tyg po ktorym duzo urosne i bede mial duze spadki
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3057 Napisanych postów 51895 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351418
po raz - kreatyny już z pierwszego miesiąca masz na więcej niż 6 tygodni
po dwa - gainer weidera to lipa straszna
po trzy - poczytaj co to jest dieta jeśli mówisz o spadkach
po cztery - 6 tygodni nie zrobi z ciebie Colemana
po pięć - w shotgunie też jest kreatyna

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2007-09-07 21:13:54

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 37 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3658
Koniu151: o widzisz teraz to twoja wypowiedz mi sie podoba:D juz wiem mniej wiecej wszystko o co Ci chodzilo. thanks za wytlumaczenie. Poradz mi jesli mozesz jakiego garniera mam wziac zamiest tego weidera.
ps
to ze 6 tygodni nie zrobi ze mnie Colemana wiem ale zawsze te przyrosty to cos.
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3057 Napisanych postów 51895 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351418
ja bym wolał np kupić carbo i białko zamiast gainera i mieszać w takich proporcjach w jakich potrzeba i kiedy potrzeba

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 37 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3658
aha zastanowie sie nad tym. np. Biogenix CarbBX z tania ostrowia czy jakiejs wyzszej klasy bialko. chociaz z tego co czytalem to ostrawia dobra moze na noc jakies bialko typu Pro Longatum Biogenixa
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3057 Napisanych postów 51895 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351418
dobrze myślisz

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
nie ma czegoś takiego kreatyna na 6 tygodni i kropka. Każdy organizm inaczej reaguje. Ja na przykład robie po 8 tygodni i podejrzewan jak by pociągnoł tydzień może dwa dłużej to może jeszcze by poszło.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 55031
Carbo zamiast gainera?

Nie rób tak!

Carbo - większość węgli prostych głównie po treningu

Gainer - różne węgle o różnych stopniu wchłaniania

Więc chyba wiesz oco mi chodzi?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co radzicie???

Następny temat

Dymatize

electro
Polecane artykuły