SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CZY TEN MIX BEDZIE DOBRY??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5625

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 145 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14886
BRAŁEM 2 MIECHY TEMU CP DUZEGO.W POLOWIE WRZESNIA CHCEM CP MALY+ CRESTER. W STYCZNIU PLANUJE CP MALY+ CREVOLUTION.
MÓJ CEL TO MASA I SIŁA. DOBRZE KOMBUNUJE??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
No poważnie,po prostu nigdy wcześniej nie miałem kontaktu z nikim,kto by czegoś mocniejszego używał.Jedyne kontakty z tego typu osobnikami miały miejsce na ulicy i były oczywiście niewerbalne.Wynikało z nich właśnie to,co napisałem.A że wyszło śmiesznie? Cóż,tak chyba miało wyjśc,więc nie dziwi mnie wasza reakcja

Pamiętam jak kilka lat temu byłem na obzie treningowym w Wałczu.Tam prawie codziennie widywałem dwóch koleżków - jeden wyglądał w miarę normalnie,po prostu chłopina,który raczej ze sportami siłowymi kontaktu nie miał.Drugi natomiast to było mistrzostwo świata - łysy,z ostro zaawansowaną lustrzycą,bardzo krótkimi kończynami górnymi,które smętnie obijały mu się o boki gdy chodził i z baaardzo srogą miną.Ja oczywiście skojarzyłem sobie tego chłopca z klintem typu "zjadłem trochę metki ale nie za bardzo wiczyłem a z diety to przede wszystkim chleb,golonka i 2 litry mleka dziennie". Dlatego też z kumplami ochrzciliśmy tę spektakularną parę mieszkańców Wałcza jako Mietek i Anabolek.Itaki stereotyp w mojej mózgownicy niestety pozostał.

Ale miło wiedziec,że nie do końca tak jest.

Więc proszę mi się tu nie nabijac

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
w zasadzie każda kombinacja jest dobra.
Wszystkie produkty, które wymieniłeś są bardzo dobre.

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie lepiej brac w tej chwili same matrixy?

to moje pytanie i propozycja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 145 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14886
CO DO MATRIXÓW TO CHCEM JESZCZE POCZEKAC ZEBY PRZECHODZIC Z SŁABSZYCH DO MOCNIEJSZYCH KOMBINACJI.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
regularnie wychodza nowe bardziej zaawansowane matrixy wiec korzystaj zawsze z tego co jest najlepsze w danym czasie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
od zawsze to moje slowa

ale wielu twierdzi inaczej-spece od siedmiu bolesci
znawcy supli od roku czy lekko wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
ja również po głębokich przemyśleniach doszedłem do tego wniosku jakiś czas temu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie denerwój mnie
bo to oczywiste!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kurcze od 15 lat ponad
siedze w tym balaganie
od 15 lat nie było supla na naszym rynku ktorego bym nie rozpracowywal
a czesto testował
kiedyś bylo inaczej
teraz zmienia sie to masakrycznie szybko
i kupowac antyki to robienie sobie krzywdy
i uklon w strone zacofanych firm
oczywiscie sa doskonale suple, ktore nie traca na wartosci przez lata
jednak to wyjatki

kupowac tylko nowosci!
ale sprawdzone jesli ktos nie w temacie specjalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
wiem
zapomniałem dodać '' po głębokim przemyśleniu
i nie nerwuj się, złość piękności szkodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
jednym z takich supli jest monowodzian kreatyny...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co wybrac ?

Następny temat

jak brać glukoze z kreatyną??

WHEY premium