SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CZY TEN MIX BEDZIE DOBRY??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5610

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
ale wy mnie denerwujecie...

ja nie mowie ze nic nie spadnie... choc przy odpowiednio przeprowadzonym odbloku spadki sa minimalne... sprawa wyglada prosto - na suplach zrobisz malo i nic ci nie spadnie, na koksie zrobisz wiecej i troche spadnie... od tego jak to "troche" bedzie duze zalezy jaki bedzie koncowy efekt...

zreszta kazdy niech robi co chce... jak lubicie placic setki zlotych wiecej za spokojne sumienie ['nie koksuje'] to smialo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 724 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6791
Bul z tym pieczywem cukierniczym to se jaj robisz ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powaznie

jak pisałem juz wczesniej
majac wage 98 kg mialem ileś tam kcal dziennie
diety zero
waga stabilna

plus minus na oko potrafiłem okreslic ile
(laikiem nie jestem, na studiach z dietetyki mialem dobry, tabele znam prawie na pamięc)

no i dolozylem do standartowych posilków około 1000kcal ale wyłacznie pieczywo cukiernicze
plus nitrobolon, hmb i ts
bez towaru i innych dodatkow
sa swiadkowei tego faktu jak i efektow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3230 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53403
mutant

Bóg, Honor, SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
jest tyle czynnikow okreslajacych to czy bedzie sie chudnac czy nie ze niekotre sytuacje moga dziwic...to jest normalne...

wez sobie za przyklad ckd na ktorej podczas ladowan jesz tak duzo ww...a mimo to tluszcz leci...to jeden z ilustam przykladow manewrowania metabolizmem...

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 724 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6791
Ja na razie nie ma zbytniego otluszczenia, choc na brzuchu krate jeszcze nie wyszla. Wale glucophase xr teraz duze dawki wychodzi ponad 1g k-r-ala dziennie. Znacznie porawilo to definicje, ale brzuch jeszcze nie to. Mam diete low-carb, zastanawialem sie nad TS mam w sumie jeszcz 3 tyg.do wyjazdu. Mam juz zjazdy niezle po glucophase.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3230 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53403
CKD tak OK
ale przyklad bula mnie dziwi okrutnie ... gdyby jeszcze robil aeroby 7 x tyg to jeszcze jeszcze .. a tu + 1000 cal i on chudnie ...ja tu czego nie rozumiem ... - prosze o objasnienie

Bóg, Honor, SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aerobow zero
wyjatkiem bywały wekendy w rozumieniu kilku godzin namietnego ale intensywnego sexu

mysle ze to spore dawki ts 8-10szt na dobe

jak mowilem co zuwazyłem

spore kalorie daja ten plus ze w polaczeniu z duza dawka spalaczy tluszcz redukujemy ale miecho jest pełne, nabite i nie traci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
duzo zalezy tez od tempa metabolizmu... ja wycinke robilem na 3000-3500 cal... i w 4 tygodnie -5cm w pasie... tyle ze dodalem do tego cytomel 75-100mcg... spadkow miecha nie doswiadczylem a tluszczyk ladnie szedl...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3230 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53403
niedlugo ts bedzie uchodzilo zamocniejsze niz t3
qrde ale 7 kg zjechales na + 1000 caloriiii

be my god buli!!

Bóg, Honor, SFD

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co wybrac ?

Następny temat

jak brać glukoze z kreatyną??

WHEY premium