Wracam po przerwie 2 m-c. Staż 3 lata na siłowni z wagi 73 kg teraz 88 kg wzrost 185 biceps z 33 na 39-40. Mam pytanie co byście polecili na masówkę..Chcę dobić do 95 kg dorzeźbić i utrzymać taką wagę. Oczywiście nie chcę przesadzić.Po prostu wyglądać na dobrze zbudowanego faceta ale bez przesady .Wiecie o co chodzi.:D kwota na początek na miesiąc 300zł. sam planowałem na start Mass XXL + NitroBolon 300kaps..oczywiście prowizorka .Co byście polecili>..??? z góry dzięki
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
miesiąc po powrocie poćwicz bez supli
później możesz np nitro 2 z cp albo xp z cp i oczywiście dieta
później możesz np nitro 2 z cp albo xp z cp i oczywiście dieta
"Życie jest za krótkie zeby być małym by Andreas Munzer"
...
Tak chodzi o Cell Pumpa. Moim zdaniem jeśli tylko masz dobrą dietę możesz kupić te odżywki

...
Z super dietą to będzie duży problem..na pewno pod stosuje sobie jedzonko do odpowiednie do ćwiczeń..ale o jakiejś ścisłej diecie nie ma mowy bo pracuje wiec ciężka sprawa:(
...
Z super dietą to będzie duży problem..na pewno pod stosuje sobie jedzonko odpowiednio do ćwiczeń..ale o jakiejś ścisłej diecie nie ma mowy bo pracuje wiec ciężka sprawa:(
...
jesli dobrze zrozumialem to wlasnie zaczynasz po 2-mcach przerwy w treningach... wiec proponuje gajnerka, ew jakies bialko do uzupelnienia diety, a dla lepszej regeneracji bcaa przed i po treningu.. a dopiero za jakies 2miechy jak juz pozadnie sie "wkrecisz" w treningi zapodaj jakis stack kreatynowy. pozdro
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz