SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Powrót na siłownie co brać???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3438

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 201
Wracam po przerwie 2 m-c. Staż 3 lata na siłowni z wagi 73 kg teraz 88 kg wzrost 185 biceps z 33 na 39-40. Mam pytanie co byście polecili na masówkę..Chcę dobić do 95 kg dorzeźbić i utrzymać taką wagę. Oczywiście nie chcę przesadzić.Po prostu wyglądać na dobrze zbudowanego faceta ale bez przesady .Wiecie o co chodzi.:D kwota na początek na miesiąc 300zł. sam planowałem na start Mass XXL + NitroBolon 300kaps..oczywiście prowizorka .Co byście polecili>..??? z góry dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1345 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24658
miesiąc po powrocie poćwicz bez supli
później możesz np nitro 2 z cp albo xp z cp i oczywiście dieta

"Życie jest za krótkie zeby być małym by Andreas Munzer"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 201
cp?? chodzi Cell Pump???
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14622
Tak chodzi o Cell Pumpa. Moim zdaniem jeśli tylko masz dobrą dietę możesz kupić te odżywki
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 201
Z super dietą to będzie duży problem..na pewno pod stosuje sobie jedzonko do odpowiednie do ćwiczeń..ale o jakiejś ścisłej diecie nie ma mowy bo pracuje wiec ciężka sprawa:(
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 201
Z super dietą to będzie duży problem..na pewno pod stosuje sobie jedzonko odpowiednio do ćwiczeń..ale o jakiejś ścisłej diecie nie ma mowy bo pracuje wiec ciężka sprawa:(
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 9062 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 91519
jesli juz to nitrobolon II
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 617 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11128
cp + xp
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1676 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25938
jesli dobrze zrozumialem to wlasnie zaczynasz po 2-mcach przerwy w treningach... wiec proponuje gajnerka, ew jakies bialko do uzupelnienia diety, a dla lepszej regeneracji bcaa przed i po treningu.. a dopiero za jakies 2miechy jak juz pozadnie sie "wkrecisz" w treningi zapodaj jakis stack kreatynowy. pozdro
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cell pump- jak dlugo?

Następny temat

jak dawkować suplementy...

electro
Polecane artykuły