SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementy na sile, co polecacie, czego na pewno nie brac.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2464

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

19

Waga / wzrost

93/182

Staż treningowy

Z przerwami to z 2 lata

Cel cyklu

sila

Stosowane już wcześniej suplementy

no xplode, tcm, aakg, bcaa ( w trakcie )

Stosowane wcześniej spalacze

scorh ( nie dzialal na mnie )

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

no xplode, tcm, aakg, bcaa

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

5 pelnowartosciowych posilkow

Przewidziane finanse na cykl

500+/-
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 421 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20437
WItam.
Planuje drugi cykl, chodzi mi przede wszystkim o zwiększenie siły.



Moja dieta wyglada tak:
śniadanie, 250g piersi z kury rano + serek wiejski
drugie sniadanie, serek wiejski + jablko
obaid, piers z kurczaka ( ew beef ) ok. 300g + torba ryzu 100g
po treningu, ryz + kurczak/ryba/tunczyk z puszki
przed snem 100g twarozka z dzemem ( na sucho nie moge tego przelknac )



Jem teraz no xplode, aakg, tcm, bcaa.
Jak dla mnie no xplode jest beznadziejne. Sypie po 2-3 miarki i nic nie czuje ( przerwa miedzy posilkiem a no xplode to ok. 1-2h ).
Dlatego prosze was o doradzenie co teraz moge kupic zeby zadziałało na mnie ( po tym planowanym cyklu planuje redukcje z animal cutsem, bralem scorh i na scorhu mialem wiekszy apetyt niz normalnie....).
Mam do wydania ok. 500-600zl ( im mniej tym lepiej ) ten cykl chcialbym skonczyc w kwietniu i w kwietniu/maju zarzucic animal cuts i sie wyrzezbic. Waze duzo, wiem ze polowa osob zjadla by mnie za to co teraz pisze, ale to moja sprawa co chce robic, wychodze z zalozenia ze jak cos chce sie rzezbic to trzeba miec co. Czytalem duzo w dziale odzywki i suplementy. I mam teraz problem, bo im wiecej czytalem to kazdy pisal ze cos jest super a cos jest gorsze, dlatego musze sie zapytac WAS, co moge teraz wziac. Myslalm osobiscie nad horse power, white flood, mesoporph, green magnitude, storm, noxpump. I wiele innych, Czy ktokolwiek moglby mi doradzic? Dodam ze niedlugo zaczne prowadzic dziennik treningowy w juniorze. Prosze o pomoc.

Zmieniony przez - immat123 w dniu 2013-02-09 11:36:23
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 421 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20437
no i mam jeszcze bcaa, jak to pic :) ? Teraz pije w trakcie treningu i przed snem


#
Tomq mam pytanko, dlaczego hp ma isc po treningu?

Zmieniony przez - immat123 w dniu 2013-02-11 19:37:27

Zmieniony przez - immat123 w dniu 2013-02-11 19:40:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Więc zacznij o poprawy diety bo jest do bani
Jak będziesz miał dietę super, to późnej skup się nad treningiem bo to kolejny krok do budowy upragnionych mięśni.


Widzę, że jesteś typowym zakupoholikiem supli

Nie masz siły na treningu czy jak, że w tym wieku chcesz ćpać takie rzeczy ?

Kup sobie coffeinę, bcaa (jak chcesz już wydać kasę), Beta alaninę, jabłczan/mono, i ewentualnie do braków gainer, białko.
Ale zacznij od diety bo jest tragiczna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 421 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20437
sile na treningu mam. jakie rzeczy? cpac? niektorzy w moim wieku juz dobre cykle na SAA robia... I w ogole chyba nie zrozumiales pytania skoro stwierdzasz ze chce wydac kase -.-

Wiem ze w diecie jest malo tluszczy. Kiedys pytalem czy mozna jesc ciagle kurczaka na forum, to kilka osob mnie zjadlo za te pytanie, pytaem wlasciciela silowni tam gdzie chodzilem to mowil ze jest spoko, ale zeby sie nie przejadlo. Zreszta poczekam az wypowie sie ktos jeszcze.

Zmieniony przez - immat123 w dniu 2013-02-09 12:34:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160561 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234940
Moja dieta wyglada tak:
śniadanie, 250g piersi z kury rano + serek wiejski
drugie sniadanie, serek wiejski + jablko
obaid, piers z kurczaka ( ew beef ) ok. 300g + torba ryzu 100g
po treningu, ryz + kurczak/ryba/tunczyk z puszki
przed snem 100g twarozka z dzemem ( na sucho nie moge tego przelknac )

dieta bardzo monotonna, diete trzeba urozmaicac w celu zroznicowania profilu aminokwasow ktore dostarczamy, jedzenie kory na okraglo, sprawi, ze dostarczysz dziennie praktycznie taka sama pule poszczegolnych amin, co nie jest korzystne.



Jem teraz no xplode, aakg, tcm, bcaa.
Jak dla mnie no xplode jest beznadziejne. Sypie po 2-3 miarki i nic nie czuje ( przerwa miedzy posilkiem a no xplode to ok. 1-2h ).
Dlatego prosze was o doradzenie co teraz moge kupic zeby zadziałało na mnie ( po tym planowanym cyklu planuje redukcje z animal cutsem, bralem scorh i na scorhu mialem wiekszy apetyt niz normalnie....).

trzeba bylo poczytac lub zapytac, ze obecnie bsn na europe to kaszana max, nic nie kupie tej firmy na pewno jak to sie utrzyma



Mam do wydania ok. 500-600zl ( im mniej tym lepiej ) ten cykl chcialbym skonczyc w kwietniu i w kwietniu/maju zarzucic animal cuts i sie wyrzezbic. Waze duzo, wiem ze polowa osob zjadla by mnie za to co teraz pisze, ale to moja sprawa co chce robic, wychodze z zalozenia ze jak cos chce sie rzezbic to trzeba miec co. Czytalem duzo w dziale odzywki i suplementy. I mam teraz problem, bo im wiecej czytalem to kazdy pisal ze cos jest super a cos jest gorsze, dlatego musze sie zapytac WAS, co moge teraz wziac. Myslalm osobiscie nad horse power, white flood, mesoporph, green magnitude, storm, noxpump. I wiele innych, Czy ktokolwiek moglby mi doradzic? Dodam ze niedlugo zaczne prowadzic dziennik treningowy w juniorze. Prosze o pomoc.

z twoim stazem, to bym celowal w cos od controled labs
lub mi wite flood+HP+poj forma kreatyny

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 421 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20437
jem kure bo mam w zamrazarce xxx kg i stad taki wybor. Dieta bedzie urozmaicona, poprawie ja jeszcze dzisiaj. white flood, hp i co jeszcze ;d ?

#
xploda kupowalem z 4-5 msc temu kiedy cwiczylem, pozniej przestalem bo bylem w grupie zagrozenia na studiach :D i teraz spowrotem chce zaczac cwiczyc. W dodatku jak pije tego xploda to jakis gazowany jest, tak ma byc ;d?

#
co do tych srodkow co wymienilem, chce cos mocnego, zeby sila szybko skoczyla i zebym w maja zacza juz rzezbe.
Zmieniony przez - immat123 w dniu 2013-02-09 12:48:15

Zmieniony przez - immat123 w dniu 2013-02-09 12:50:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160561 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234940
a ktorego masz dwojke? bo v2 chyba gazowana byla.

mozesz dorzucic
https://sklep.sfd.pl/Hi-Tec_Nutrition_BetaBolic-opis1289.html 

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ważysz prawie 100kg, a jesz mniej niż chłop 75kg. Rób jak chcesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 421 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20437
https://www.sfd.pl/BSN_NO_Xplode-t318073.html

puszka taka jak tutaj, nie wiem jak rozpoznac v2 ^.-

Zmieniony przez - immat123 w dniu 2013-02-09 13:00:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nad "e" przy xplode jest napisane 2.0 przy wersji v2.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 421 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20437
mam normalna wersje. data waznosci konczy sie w marcu




Uploaded with ImageShack.us

Zmieniony przez - immat123 w dniu 2013-02-09 13:09:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160561 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234940
to nie pamietam czy byl gazowany, bo 2.0 chyba tak

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mieszanie białek?

Następny temat

dawkowanie odżywek

WHEY premium