Wiec tak, moze byc taki trening jako cos w stylu ATC ? I ile czasu mam go trenowac ?
Cel: Masa dla początkujących
Pn - Klatka piersiowa + Triceps
Sr - Grzbiet + Biceps
Pt - Nogi + Barki
Klatka - Wyciskanie na ławeczce ze sztanga - 4 *
- Rozpietki na ławeczce skosnej - 3 **
- Zamiast tych popek na poreczach moze jakies dodatkowe serie do wyciskania ze sztanga bo w atlasie pisze ze dzialaja te same miesnie
Triceps - POMPKI W PODPORZE TYŁEM tylko ile tych pompek jezeli tam byly 4 serie po 10 mniej wiecej ?
- Wyciskanie francuskie - 3 *
Grzbiet - Podciaganie na drażku - 5 ( max )
-WZNOSY BARKÓW ”SZRUGSY” albo PODCIĄGANIE SZTANGI W OPADZIE(WIOSŁOWANIE)<-- ltore lepsze i ile powtorzen ?
Biceps - Uginanie przedramion ze sztanga - 4 *
- Uginanie na modlitewniku ze sztangą - 3 *
Barki - Wyciskanie sztangi przodem - 4 * <-- to chyba moze byc tylko jak to robic ?
- Unoszenie sztangielek na boki - 3 ** <-- tak samo to
-
Podciaganie sztangi do brody - 3 ** <-- i to
Nogi - Hack - przysiady - 4 ( pamietaj o rozgrzewce kolan ) *
- Prostowanie nóg - 4 **
Ilośc ruchów - ok 10 w ostatniej serii 7 ( w zlożonych ćwiczeniach *) a 12 ( przy izolacyjnych **)
Zmieniony przez - elaiden w dniu 2007-08-26 19:36:30