Szacuny
0
Napisanych postów
138
Wiek
35 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
4591
Witam mam pytanko dot. treningu mianowicie cwicze 5x w tygoniu oczywiscie rozłozone tak aby zadna partia w tygodniu nie była robiona 2x robie po 4 cwiczenia na kazda partie po 4 serie 12-10-10-8 W ten sposob dojde do czegos ? Oczywiscie plan ma byc na mase... Pozdrawiam nagradzam sogami ;)
Szacuny
14809
Napisanych postów
53701
Wiek
36 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
403233
To zalezy jak twoj organizm przyjmie taki trening. czy dobrzy dobrane sa partie. czy jest dobra dieta etc. Ja cwicze 6 razy w tygodniu i mysle ze to dobry schemat. Tylko nie wiem czy nie przesadziles z intensywnoscia. 16 seri? Troche duzo.
Ja robie po 10 na partie + cw uzupelniajace. Proponuje 2 cw podstawowe na partie jedno 5 seri drugie 4 + cw uzupelniajace w 3 seriach