no to jest moja siłownia komentujcie
Zmieniony przez - alcatraz90 w dniu 2007-07-23 21:22:57
Zmieniony przez - alcatraz90 w dniu 2007-07-23 21:24:01
Zmieniony przez - alcatraz90 w dniu 2007-07-23 21:24:23
Zmieniony przez - alcatraz90 w dniu 2007-07-23 21:24:39
Zmieniony przez - alcatraz90 w dniu 2007-07-23 21:24:52
Zmieniony przez - alcatraz90 w dniu 2007-07-23 21:25:21
"Podnieście głowy to może zobaczycie mnie nad wami"
Krzysztof Piekarz
a tak na serio to daje rade ta silownia i nie jest zle :)
a ważą po 15 kg