Szacuny
400
Napisanych postów
5586
Wiek
39 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
39451
Fajnie nie powiem, tylko troche malo obciazenia...
Ja bym cholernie chcial miec swoja silke z kumplami, ale w bloku troche ciezko znalezc jakas wolna piwnice.
Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...
Szacuny
4
Napisanych postów
683
Wiek
35 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
24389
ja bym dokupił lub dorobił troche sprzetu np.Magiczne porecze i drazek mm :) ogolnei fajnei i zazdroszcze pomieszczenia u nas takich nei buduja xD hahah xD