dopiero dzisiaj zauwazyłem, że masz nicka 'ripahza', a nie 'riphaza'
i zawsze czytałem "rifaza"
z reszta chyba nie tylko ja %)
i zawsze czytałem "rifaza"
z reszta chyba nie tylko ja %)
Ilość wyświetleń tematu: 47996
GO HARD OR GO HOME
GO HARD OR GO HOME
wymiary chyba poszły odrobine bo jakos lepiej to wyglada w lustrze :D:D:D git !
zero zmęczenia dodałem jeszcze 4 serie szrugsów hantlami + 4 serie skłonów na dół pleców.. pompa bardzo dobra , no i w pierwszej serii podciągania do karku w szerokim uchwycie 13 ruchów
na następnym treningu spróboje 15 razy
mam nadzieje ze dam rade
300ml mleka + 2 banany + 60g gainera 737 + 30g AAB (skończyła się pucha) smak naprawde za***isty..
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły