SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

TEST : Megabol / M.A.S.A / by Ripahza , podsumowanie 29str.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47996

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1990 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 51121
dopiero dzisiaj zauwazyłem, że masz nicka 'ripahza', a nie 'riphaza'
i zawsze czytałem "rifaza"

z reszta chyba nie tylko ja %)
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25081
hello rip , moze znow jakies foteczki bys wrzucil byku ?? ja jutro ide odebrac shock + storm , ale mam zajawke , choc narazie thyro tak mi dupe kopie ze az poezja :D:D:D

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26817
sieeemaaa! własnie mija weekend czyli... od jutro ostro do roboty ! na trenigu dam z siebie wszystko !!!

Eclipse21 - haha no wlasnie wiesz ,ze i mi sie do pewnego czasu mylilo , do tego stopnia ze logowalem sie np. 15minut ahhah ..

a nazwa ripahza to po prostu przy zakladaniu konta lezaly na biurku kody od gta vice city i ten byl chyba na wszystkie bronie hehe

bart-j - następny cykl mój to na 99% storm + shock ! słyszałem ,że te g**** nieźle wymiata , że to najgorętsze g**** w kraju ! i za granicą

pozdr.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32053
jasny**** ja tez caly czas myslalem ze riphaza. ;0

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26817
hahaha no ja też
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25081
ano ponoć , opowiem ci jak sprawdze , co zreszta najprawdopodobniej bedziesz mogl na bierzaco sledzic;]

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26817
hmm.. dzis trening udany , dam później wypis wymiary chyba poszły odrobine bo jakos lepiej to wyglada w lustrze :D:D:D git !

pozdr.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26817
wypis z dzisiejszego treningu..

KLATKA
Wyciskanie na płaskiej ławce szeroki uchwyt:
-90kg na 10
-100kg na 10
-100kg na 8
-100kg na 7

Wyciskanie na skosie głową do góry , średni uchwyt
-80 na 12
-90 na 8
-95 na 5
-100 na 3

Rozpiętki na skośnej ławce
-21kg na 12
-21kg na 12
-26kg na 10
-31kg na 9

Ściaganie linek górnego wyciagu do klatki na przemian ze ściaganiem od dołu.. po 3 serie na przemian , maksów.

PLECY
podciąganie na drążku w szerokim uchwycie do karku
-13
-8
-8
-7

Sciąganie wyciągu górnego w szerokim uchwycie siedząc do klatki
-12 na 12
-13 na 10
-13 na 10
-14 na 8

Sćiagnie wcyciągu siedząc do klatki
-12 na 12
-13 na 10
-14 na 10
-15 na 7

Podciąganie wyciągu w opadzie podchwytem w szerokim uchwycie
- 4 serie maksów z progresją ciężaru..

komentarz: trening bardzo dobry, dobrze się ćwiczyło zero zmęczenia dodałem jeszcze 4 serie szrugsów hantlami + 4 serie skłonów na dół pleców.. pompa bardzo dobra , no i w pierwszej serii podciągania do karku w szerokim uchwycie 13 ruchów na następnym treningu spróboje 15 razy mam nadzieje ze dam rade

po treningu wypiłem za***istego w smaku szejka 300ml mleka + 2 banany + 60g gainera 737 + 30g AAB (skończyła się pucha) smak naprawde za***isty..

za około 30minut zjadłem posiłek potreningowy 100g ryżu paraboiled + 200g kurczaka z grilla..

jeszcze tylko 200g twarogu przed snem i zapadam w regeneracyjny letarg hehhe

pozdr.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26817
jajecznica z 6jajek + 120g chleba pełnoziarnistego

porcja 50g Mass Gaina + 30g AAB + 1 banan

80g ryżu paraboiled + 200g kurczaka (fota poniżej)




takie posiłki zjadłem do tego pory..




Zmieniony przez - ripahza w dniu 2007-06-19 11:50:16
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25081
parboiled rip o ile sie nie myle;p

GO HARD OR GO HOME

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CO o tym myślicie?

Następny temat

Jaki najlepszy gainer? GAIN FSAY vs GAIN BOLIC 6000?

electro
Polecane artykuły