SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST : Megabol / M.A.S.A / by Ripahza , podsumowanie 29str.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43091

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
KLATKA :
Wyciskanie na skosie w średnim uchwycie głową do góry
-105kg na 5
-95kg na 7
-85kg na 10
-75kg na 12

Rozpiętki na ławce płaskiej:
-21kg na 12
-26kg na 10
-31kg na 10
-35kg na 8

Rozpiętki na linkach w bramie
-4 serie z progresją

Ściaganie linek wyciągu górnego przed klatke
-4 serie z progresją na maxa , ostatnia superseria

BICEPS :
Łamaną sztangą stojąc :
-62kg na 6
-57kg na 8
-52kg na 10
-47kg na 12

Hanltami siedząc na przemian
-16kg max
-16kg max
-16kg max
-18kg po 6 na łape, max

Na wyciagu ściaganie linek za głowe
- 3 serie maxów

PRZEDRAMIE :-3 ćwiczenia po 3 serie .. pięknie spuchło.. wydaje się że idzie w przedramie

komentarz :
trening za***iście udany , pompa SUPER ! NITROX wciąż dziala ,pomimo iż to już prawie koniec testu 2 porcje biore cały czas i nie narzekam na pompe 105kg wziąłem na 5 ruchów czyli o 1 więcej niż w poniedziałek jestem bardzo zadowolony , 95kg poszło na 7 .. czyli w tych 2 pierwszych seriach zabrakło mi po 1 ruchu do pełni szcześcia.. za to nastepne serie to bajka poszło elegancko , nawet z zapasem..

biceps spompowany masakra, żyły wyszły na bicku.. fajnie łapsko wyglądało takie opuchnięte.. mocno też przedramie mi się spomopowało , więc postanowiłem jeszcze dobić na koniec je ćwiczeniami.. lubie katować mięsnie! oczywiscie trening dla mnie za krótki ,ale pociesza mnie fakt ,że jutro też ćwicze.. i jutro BARECZKI !!! i tricepsik.. elegancko , moze jeszcze nogi wrzuce hehe.. napewno wrzuce..

MÓGŁBYM ĆWICZYĆ CODZIENNIE , dlatego weekend nie jest taki fajny , bo beztreningowy hehe

pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Jaki Arnold!
Codziennie mu sie zachcialo cwiczyc! Na weekend narzeka! A to Ci faza.


Klatka fajnie w ciezarach, dojdz do 115

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
jedziesz ostro qrde ... napisz dokładnie co robisz na przedramie ;] , pozdr

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
Kamiru ja już tak mam pamiętam jak miałem po reduckji przerwe około 2tyg. OGARNĄŁ MNIE SMUTEK eheh

Bart co do przedramienia to:
nachwytem sztangą siedząc opartą o kolana:
ciężkie ćwiczenie,obciążenie też nie za duże ,żeby nie oszukiwać..robiłem samą sztangą 20kg i tak do bólu najlepiej około 15ruchów w serii i tak 3 serie maxów aż paliło.. potem dobiłem jeszcze hantelkami po 2.5kg

podchwytem ręce na łacwce siedząc:
i tutaj z ciężarem już jest dużo łatwiej.. 3 serie 40kg na 25ruchów.. 45kg na 15.. no i 40kg na 15.. przedramie wybuchłoooo

stojąc sztanga z tyłu nachwytem ugianie do tyłu:też 3 serie maxów , ciężar 20kg , 30kg , 30kg..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
przedrami podchwytem sporo bierzesz chłopie , ale nachwyt popraw ;] ,dobre przedramie to fajna sprawa , w koncu to najczesciej ''eksponowana'' partia ;] , pozdr byq , rośnij dalej ;]

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
Oj nie powiedziałbym że nachwyt ma słaby w porównaniu do podchwytu! Nachwyt jest tak specyficzny, że każdy dodatkowy kilogram przy tym ćwiczeniu sprawia spore kłopoty! Podziwiam że Rip. aż 20kg robi, ja męczę się z mniejsza 10-14 kg. sztangą :) podczas gdy podchwytem, robie zbliżonymi ciężarami jak Rip.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
PanParowka - masz racje.. nachwyt wykonując prawidłowo używa się baardzo małych ciężarów ja wcześniej robiłem sztangą 7-8kg i puchłem nieźle , teraz jest znaczy postęp ale ostatnia seria to jest coś około 10ruchów.. bo już przeciążenie jest na maxa..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
nie czaję..pisz jaki to jest prawidłowy?

nachwytem brałem ponad 40 ale stojąc.

zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 222 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5114
"prawidłowy" to taki ktory wykonujesz prawidłowo ruch wykonujesz samym nadgarstkiem , a nachwytem przy wiekszym ciezarze czyt. 12 kg (mowie o swoim przypadku) ciezko zrobic pełny ruchu lub zdaza sie nie podświadomie podzucac jakby ciezar całym przedramieniem




Zmieniony przez - Bl4d3r w dniu 2007-07-15 11:41:56

(...) "Myślę sobie czasem o potworze Frankensteina...Widzę te same spojrzenia ludzi... strach...
nienawiść... obrzydzenie...Czy warto? k***a warto! Zawsze warto!
Za nic w świecie bym tego nie zmienił... " (...)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
miętki , na stojąco jest light , wez łapy na ławce tak zeby same nadg. wystawały i dajesz ;] , chyba o taki prawidłowy chodzi :D

GO HARD OR GO HOME

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CO o tym myślicie?

Następny temat

Jaki najlepszy gainer? GAIN FSAY vs GAIN BOLIC 6000?

WHEY premium