SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST : Megabol / M.A.S.A / by Ripahza , podsumowanie 29str.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43184

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
P.O.D.S.U.M.O.W.A.N.I.E.

czas trwania testu - ok 50 dni !

Wymiary przed: / po :
Wiek - 20 lat /
Staż - 4.5 roku / 4.7
Wzrost - 184 (chyba )/ napewno
Waga - 94kg / 97kg
Biceps - prawy 44cm , lewy - 44.5cm / prawy 45cm , lewy ~45.5cm
Pas - 89cm / bez zmian
Talia - 87 / 86-87cm

Suplementy:

Animal Amino Booster - mimo dość słabego smaku (z bananem git ) białko dobre do uzupełnienia diety.. piłem na początku 2-3 razy dziennie , potem kiedy dostałem Mass Gaina , piłem 1-2 razy dziennie , praktycznie na noc zawsze.. nieraz zamiast niego tylko ser biały.

Nitrox - to chyba najbardziej odczuwalny i efektowny suplement całego zestawu.. polecam z czystym sumieniem.. 2 paczki przed treningiem i lepszej pompy nie potrzebuje, energia , wytrzymałość , chęć do treningu , jednym słowem SUPER ! zjadłem prawie ponad 2 opakowania przez cały test, nieraz jedną saszetke dodawałem rano do porannej porcji kreatyny..


Creatine Alkalyne - buforowane mono, myśle ,że zadziałało , masa i siła poszła naprawde nieźle, pomimo czasu letniego , upałów.. nie podlało mnie wcale, obyło się bez zbędnej wody , elegancko.. brałem 3-4 kapsy w porcji , rano na czczo i po treningu..

Dibencozide - kolejny suplemencik ,którego działenie było odczuwalne już po paru dniach.. apetyt wzrósł , czasem głód wręcz przeszkadzał.. np. zjadłem coś ,a za godzinke znowu głodny hehe , przynajmniej nie miałem problemów z jedzeniem w te upały.. brałem 3caps dziennie , rano , przed trenigiem i przed snem.. POLECAM!

Mass Gain - świetny gainer do podbicia codziennej puli kalorii, myśle ,że dzięki porcjom tego gainer'a waga wreszcie ruszyła.. piłem po treningu z odrobiną (20g) Animal Amino Booster i po śniadaniu.. smak może ,bez rewelacji.. ale efekty był więc.. nie ma tego złego , co by na dobre nie wyszło.. zjadłem około 4kg i jakiś strasznych problemów żołądkowych itp. nie zauważyłem..

Testosterol - brałem 1caps dziennie i nie wiem czy działało , niby siła poszła , masa też.. jeśli ten suplement się do tego przyczynił to dobrze , jeśli nie.. to nie ma tragedii. od taki dodatek do zestawu..

Biosterol - jak wyżej.


DIETA : - trzymana raczej dobrze, byłem na masie , więc pozwoliłem sobie na pare posiłków typu pizza , kebab itd.. ogólnie jadłem dużo białka (200-250g) i prawie dwa razy tyle węgli.. z diętą nie było problemu.. lubie dużo jeść

TRENING:
- trening 4 razy w tygodniu , pompa elegancka ..że chciało mi się ćwiczyć to mało powiedziane.. ja po prostu cały czas myślałem o treningach hehe.. miło wspominam treningi na tej suplementacji.. zero jakichkolwiek przeszkód.. ciężar rósł , pomimo iż siła nie była tutaj priorytetem


PARE SŁÓW NA KONIEC !
Z testu jestem jak najbardziej zadowolony , przytyłem dobre 3kg , nie zdobyłem zbędnego tłuszczu , wymiary poszły ładnie.. nawet nie spodziewałem się ,że może mi tak elegancko pójść masa w okresie letnim..
Nie zauważyłem zbędnego zalania , a nawet zauważyłem ,że mięśnie wyglądają lepiej. Nie była to taka typowa masówka że "przytyć za wszelką cenę , byle czym " , chciałem zrobić mase, ale w miare dobrą i myśle ,że cel osiągnełem , nie wiem czego to zasługa , napewno diety, napewno treningów na których dawałem z siebie wszystko.. suple były świetnym dodatkiem , które pozwoliły mi cieszyć się trenigami w zupełnie inny sposób.. motywacja , chęci to wszystko jest napewno zasługą supli.. rosnące obwody , progres siły itd.. sprawiały ,że nie chciało się tak szybko kończyć trenigu.. Byłem świeżo po redukcji , kreatyny też nie brałem kawałek czasu, dlatego zadziałała jak należy.. myśle ,że nie zmarnowałem sezonu i progres w porównaniu z poprzednią formą jesto na tyle dużo , że jestem jak najbardziej zadowolony..

-------------------------------------------------------------------

Bardzo dziękuje firmie Megabol za możliwość przetestowania tego zestawu, dziękuje również za pełen profesjonalizm.Świetny kontakt meilowy, cenne rady i fachowe podejście do tematu suplementacji. Napewno w swojej ofercie macie produkty ,które zdecydowanie będe polecał.. a potwiedzeniem ich efektywności niech będą moje wyniki w czasie stosownia Waszych suplementów.

-------------------------------------------------------------------

Wielkie dzięki również dla weryikatorów za wybór i możliwość przetestowania supli od sponsora. Pozdrawiam !

-------------------------------------------------------------------

Dzięki wszystkim odwiedzającym test, piszącym , doradzającym i tym którzy pomagali mi w moich "letnich zmaganiach".. POZDRO !


ZDJĘCIA !!!!

Zmieniony przez - banan14_88 w dniu 2007-07-26 13:10:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 769 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6021
czemu nic nie widac??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817


2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817


3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817


4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817


5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817


6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1639 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39608
Łap soga
ze miales chec truc sie tymi "suplementami"
Nawet gdyby mi ta owa "firma" dala te wynalazki na test sponsorowany to nie ruszlbym ich nawet patykiem.
Dlatego jeszcze raz gratuluje wytrwalosci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 769 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6021
rip sory ze sie wpier,d,olilem
p.s towar sie niezmarnował
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CO o tym myślicie?

Następny temat

Jaki najlepszy gainer? GAIN FSAY vs GAIN BOLIC 6000?

WHEY premium