SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dobre przyrosty...

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7155

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 803 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11735
chcialem sie zapytac was czy moje przyrosty są dobre?? Cwicze od poczatku kwietnia i moje wymiary:
było / jest[/b]
1.WIEK: 13lat 13lat
2.WAGA: 45kg 60kg
3.WZROST:168cm 168cm
4.WYMIARY:

BICEPS:23cm 28cm
KLATA:75cm 81cm
UDO:38cm 46cm
TALIA:70cm 71cm
PRZEDRAMIĘ:20cm 26cm
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55097
To ty


Niedawno pytales w dopingu o cos, chyba o metke... No ale ci pojechali i teraz znowu cie pojada...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
przez 2 miesiące ? ojjj ale cie zalało
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 803 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11735
Jestem na kącie taty i to on sie pytal o Omre (czy jakos tam) wiec mnie nie pojadą tylko jego... A ja cwicze 2 miesiace i pytam czy to dobre przyrosty?? Bo wiecie bylem strasznie chudy no i cos chce z tym zrobic
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55097
Po pierwsze - temat do kasacji

po drugie - twoj tata ma 23 lata ? hmmm
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6219
według mnie wiek i wzrost słabo poszły
a w tali spasłeś się jak świnia

Zmieniony przez - Seba-stian w dniu 2007-06-18 18:42:26
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 803 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11735
starszy ma 32 lata...a tak na serio to ja z przyrostami?? Dobre są?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816


Jestem na kącie taty

Zmieniony przez - audiofil w dniu 2007-06-18 18:45:55
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 803 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11735
Audiofil masz talent Jestem na koncie taty... moze byc?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6219
a nie podbierasz koksów staremu ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1430 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16860
Byles auszchwitz, jestes anoreksja. Tyj i to ostro!

Semper Fidelis.
Wielka Polska na wieki!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Które stojaki wybrać ?

Następny temat

Tajemniczy Forumowicz%-)

electro
Polecane artykuły