SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gryf 182cm nie zamały?? + obciążenie marbo-sport dobre???

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3441

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 235
Witam, zamierzam kupić sobie gryf i sztangę ale niewiem za bardzo co wybrać. Prosiłbym o jakieś porady, mam 185cm wzrostu, i dość długie ręcę ćwicze jakiś czas ale nieregularnie, wybrałem gryf ale niewiem jaką on ma rozpiętość do trzymania, słyszałem że aby prawidłowo wyciskać na ławeczce trzeba mieć ręce zgięte w łokciach 90 stopni, będę ćwiczył przedewszystkim klatę, barki i biceps opcjonalnie na modlitewniku.

myślałem nad takim gryfikiem http://www.allegro.pl/item515497631_nowy_kelton_gryf_180.html

i takie obciążenie http://www.allegro.pl/item515505638_marbo_sport_zestaw_65kg_ciezarow_obciazenie.html


Zmieniony przez - rgonzaless w dniu 2009-01-08 20:55:08
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 161 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9269
dobre jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 235
dzieki za opinie :) a może macie jakieś inne obciązenie + gryf do 450zł?? pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 389 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12869
Jak bierzesz obciążenie marbo... to na Twoim miejscu wziąłbym również ich gryf - ma on znacznie dłuższą cześć chwytną niż gryfy gwintowane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 235
sam nie wiem mam u siebie hantle z gwinowanymi zaciskami i pasują mi one niewiem jak to jest z tymi zaciskami sprężynowymi, skłaniał bym się do tych gwintowych po prostu z przyzwyczajenia :) znalazłem taki gryf jescze http://www.allegro.pl/item517614046_gryf_prosty_stayer_200cm_sr_27_2mm_najlepszy.html
trochę dłuższy, może to lepsze rozwiązanie niż ten gryf keltona, tylko nieznam opini o tej firmie stayer, pomużcie coś wybrać :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 389 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12869
Stayer robi dobre gryfy... mam na siłce 2 łamane i nie narzekam. Szukając gryfu musisz uwzględnić jak go będziesz chwytał: po zewnętrznych stronach stojaków czy od środka... ja chwytam od zewnątrz i mi spokojnie wystarcza gryf 180cm. Weź też pod uwagę ile czasu będzie trwało przykręcenie zacisków na gwincie ok. 40cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1145 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12654
przy gryfach to weź, który jest tańszy, zaoszczędzisz sobie, różnica jest tylko w części chwytnej w tych gryfach, a część przeznaczona na ciężary w obu przypadkach jest taka sama, tyle samo kg wejdzie.

John. C. Maxwell, Postawa zwycięzcy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1700
ja mam gryf gwintowany i nigdy nie zakrecam docisków o i przy kupowaniu gryfu zwracałem tez uwage na głębokośc tych rowków w czesci chwytnej od tego zalezy czy gryf się dobrze trzyma i czy nie ślizga się w łapach

Gdy nadejdzie czas, wyjdę w stronę światła i będę lśnić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 4017 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33049
Nie chce zakładać nowego tematu więc piszę tutaj

Co myślicie o tym gryfie opłaca się??

http://allegro.pl/item527069752_gryf_lekko_lamany_120cm_28mm_promocja.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 389 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12869
gryf wygląda w porządku.. części na obciążenie są wygięte do dołu co jest bardzo ważne. Tylko zaciski nie wyglądają zbyt solidnie, chociaż w takim gryfie to mało istotne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 4017 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33049
No mnie w tym gryfie dziwi tylko to że jest taki tani i ma 28mm co do zacisków to jak będą złe to sam zrobię :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ławeczka mała ale fajna?

Następny temat

Macie jakieś preparaty na wzrost?

WHEY premium