Witam
Kupilem dzis HORSE POWERA tzn doszedl poczta bo kupilem na allegro.
Pierwsze co mnie zdziwilo to ze nie mial folijki ochronnej na nakretce ??? druga sprawa to ze bardzo latwo sie odkrecil ??? trzecia ze ta srebrna papierowa oslonka pod nakretka byla czesciowo odklejona ??? a czwarta ze gdy posmakowalem go tzn wzielem troche na palca i posmakowalem to smak byl ogolnie bdb ??? a chyba horse power jest nie dobry w smaku ??? Prosze o wasze opinie na ten temat. Bo nie wiem czy porpstu to jest jakas sciema czy tak ma byc i kazdy horse jest tak pakowany ???
Pozdro all
Kupilem dzis HORSE POWERA tzn doszedl poczta bo kupilem na allegro.
Pierwsze co mnie zdziwilo to ze nie mial folijki ochronnej na nakretce ??? druga sprawa to ze bardzo latwo sie odkrecil ??? trzecia ze ta srebrna papierowa oslonka pod nakretka byla czesciowo odklejona ??? a czwarta ze gdy posmakowalem go tzn wzielem troche na palca i posmakowalem to smak byl ogolnie bdb ??? a chyba horse power jest nie dobry w smaku ??? Prosze o wasze opinie na ten temat. Bo nie wiem czy porpstu to jest jakas sciema czy tak ma byc i kazdy horse jest tak pakowany ???
Pozdro all
Simon pakiernia
Krzysztof Piekarz

