SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

DZIWNY HORSE POWER :/:/:/ ???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2709

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 71 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 562
Witam
Kupilem dzis HORSE POWERA tzn doszedl poczta bo kupilem na allegro.
Pierwsze co mnie zdziwilo to ze nie mial folijki ochronnej na nakretce ??? druga sprawa to ze bardzo latwo sie odkrecil ??? trzecia ze ta srebrna papierowa oslonka pod nakretka byla czesciowo odklejona ??? a czwarta ze gdy posmakowalem go tzn wzielem troche na palca i posmakowalem to smak byl ogolnie bdb ??? a chyba horse power jest nie dobry w smaku ??? Prosze o wasze opinie na ten temat. Bo nie wiem czy porpstu to jest jakas sciema czy tak ma byc i kazdy horse jest tak pakowany ???
Pozdro all

Simon pakiernia

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 208 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1445
W sumie kwota nie jest istotna. Ja nie rozumiem takich skur... którzy oszukują tych którzy nawet na CP muszą pracować 2 dni albo oszczędzać ch... wie ile.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 182786
folijki nie ma
ma zabezpieczemnie z tego co pamietam , a jak pod spodem folia byla odklejona , to w srodku mozesz miec nawet kupe w proszku
kupuj dalej na allegro

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2007-06-08 18:53:14

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11778
ktoś napewno sobie troche odsypał odżywki lub wsypał ci coś innego haha ALLEGRO !!! LOL
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3816
wez lepiej odeslij to i pros o zwrot kasy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 794 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27328
zależy od kogo kupiłeś -od kolesia, co wystawił jedna odżywkę i tyle, czy od sklepu, który handluje przez allegro. jak to drugie, to mozesz byc pewien, ze zrealizują reklamację. jak to pierwsze, to
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16713
bierz porcje i popatrz czy dziala

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 208 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1445
ja jak kupowałem CP i MONO to oba produkty były elegancko zaplombowane plombą producenta. Jeśli wiesz że Horse Power ma taką plombę to reklamuj produkt bo masz prawo. Jest niezgodny z opisem.Jak kolo będzie się pultał zgłoś sprawę do allegro. Ja bym nie brał otworzonej odżywki. Tam może być wszystko. Dla mnie otwarty suplement od razu budziłby podejrzenia.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29005
j/w

chyba bym wpadł w szał

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 301 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3102
Dziwna sprawa ... Weś podeślij nazwe użytkownika. Zorientuję się o nim trochę

ZASADA NR 1 /a co do kobiet/:
Uwierz mi, nie musisz jej kupować jedzenia. Nie traktuj jej jak dziecka z Etiopii.

...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
jak sprobujesz normalnie porcje rozpuszczona to napisz jaki smak

Hp jest *****sko kwasne tak mocno ze az wykreca ryj w kazda strone, przynajmniej ja tak mialem , smak lemon czy limonka nie pamietam

jesli bedzie slodkie mozliwe ze Ci jakies tansze gowno wsypal jak dextro, carbo czy zwykla glukoze
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16
... albo mleko w proszku.

INSTEL

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakis wspomagacz? pomocy

Następny temat

jakie odzywki moj pierwszy raz

electro
Polecane artykuły