SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

trenig na dolna partie kregoslupa

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5787

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 527 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12255
siemka mam problem z kregoslupem cos takiego hypoplastycznosc tarczy miedzy kregowej w odcinku L5/s1 sa to bardzo mocne bole w dolnej czesci kregoslupa. czy wogule moge cwiczyc/ jak moge wzmocnic ten odcinek czy moga to byc sklony ,tzw dzien dobry i inne/ z gory dzieki za odp
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14809 Napisanych postów 53701 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 403233
Mysle ze ktos z wiedza taka jak WODYN bedzie w stanie ci pomoc.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 98 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14118
albo krzych666
pzdr.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 527 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12255
up
i czy pas trenigowy jest zalecany przy bolach kregoslupa/ zeby usztywnic dolny odcinek kregoslupa// czy lepij odpuscic

Zmieniony przez - Roki86 w dniu 2007-06-03 20:55:28

Zmieniony przez - Roki86 w dniu 2007-06-03 20:56:14
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
przy bólach to juz jest "późnawo"

w pierwszym rzedzie musisz wzmocnic mięśnie brzucha.

jedyne ćwiczenie, które w tej chwili chyba mógłbys wykonywac na dolną cześc pleców to wznosy tułowia na rzymskiej ławeczce/pamietaj jednak by nie prostowac tulowia powyżej poziomu i aby nie opuszczac sie zbyt nisko/.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30776
Podobno dobre na dolny odcinek kręgosłupa są krótkie spięcia (brzuszki), takie, żeby tylko łopatki podnieść. No i na kręgosłup rzymska ławka, lub tzw kołyska, czyli kładziesz się na brzuch i podnosisz tułów, ręce ułożone wzdłuż tułowia i nie pomagaj sobie nimi
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
ogólnie na mieśnie brzucha- tak by je wzmacniać to tylko wspięcia albo podciągania nóg w podporze- ruchy jednakże krótkie- zawsze.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16577
ja najpierw bym poszedł do lekarza sportowego a nie rodzinnego !!
i chciałbym żeby on obadał sprawę, bo na odległość wiele rzeczy może wygladać inaczej niz w rzeczywistości ...
chyba zgodzisz się ze mną apo

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 17217 Wiek 47 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 86319
Roki, a kto Ci dał taką diagnozę? Hiperplazja jest niedorozwojem, a do takiego wniosku można dojść po szeregu szczegółowych badań. Ćwiczenia tu nic nie pomogą, chodź moim zdaniem diagnoza została postawiona na wyrost. Żeby coś poradzić, to muszę to skonsultować z lekarzem ale potrzebny jest cały opis diagnozy i najlepiej kontekst w którym została postawiona.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1155
Powiem tak ze sam mialem bóle krengoslupa w tych odcinkach ale zastosowalem pas i szczerze nic na za jutrz nie czuje wiec polecam serdecznie i POzdrawiam
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o dobry trening na mase.

Następny temat

Nowy treningowy plan masowy xD

electro
Polecane artykuły