SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Siłownia a bieganie ...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1171

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1502
Biegam dopiero 5 dni ( po 1,5 kilometra wieczorkiem, najczesciej ok. godizna po silowni) a juz zauważylem spadek masy ciała ... obawiam sie ze sila moze isc w dół ... macie moze dla mnie jakies rady? czy coś :P?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1222
Ja mam podobne pytanie, mianowicie biegam 3x w tygodniu w dni nietreningowe po 30 minut średnim tempem. Czy np. na cyklu z monohydratem kreatyny poprzez biagnie może spać mi napompowanie mięśni które wyćwicze podnosząc ciężary? Czy może to nie ma nic do rzeczy?

Jest kasa - jest masa :P

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
biegajcie, ale nie codziennie, w dni w które nie trenujecie na siłowni.
uwzględnijcie to także w odżywianiu- zwiekszajcie przede wszystkim ilość węglowodanów.
także regeneracja musi byc pełniejsza- np. wiecej snu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1502
Mniej wiecej o to mi chodziło thX PZDR :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 35012
Dobry jestes jak Ci tak masa spada po 1500metrach...
Bierz L-glutamine +carbo po treningu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 696 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12290
taaa, masa raczej spadla po wypoceniu wody i tyle ; ) w koncu mamy upaly

wierz w siebie bo religie moga zawieść ; )))

...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3057 Napisanych postów 51894 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351411
a jaki jest w ogóle cel tego biegania?

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4457
Ja bym proponował pobiegac sobie 1 raz w tygodniu
( dla zachowanie nondycji i szybkości)
Chyba że masz zamiar biegac wyczynowo
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rzeźba?

Następny temat

Troche pytań...

electro
Polecane artykuły