Siemka...
Mam pewien problem związane z bicepsem. Chodzi o to że gdy ćwiczę prawy biceps to bez problemu daje rade dociągnąć zamierzoną ilość powtórzeń np. 12 już troszkę gorzej 15 w pierwszej serii i drugiej później już troszkę słabiej ale i tak dam rade natomiast moja lewa ręka ostatnio coś szwankuje ponieważ już w pierwszej serii ćwiczenia na bica mam problemy dojścia do 12 a o 15 nie wspomnę wcześniej aż takich problemów nie zauważałem. W rękę sobie nic nie zrobiłem w ostatnim czasie... już dawno temu miałem pękniętą kość przedramieniu ale po zagojeniu ćwiczyłem i nie było problemów. Wielkiej różnicy nie ma jeżeli chodzi o wielkość łapy ale w sile tak zapewne odbije się to w swoim czasie na coraz to większym odstępie od prawej ręki czego nie chcę ale też nie chcę odpuszczać prawej ręce żeby dotrenować lewą w tym czasie. Co mam zrobić...?? proszę o jakieś rady.
Z góry dziękuje
Mam pewien problem związane z bicepsem. Chodzi o to że gdy ćwiczę prawy biceps to bez problemu daje rade dociągnąć zamierzoną ilość powtórzeń np. 12 już troszkę gorzej 15 w pierwszej serii i drugiej później już troszkę słabiej ale i tak dam rade natomiast moja lewa ręka ostatnio coś szwankuje ponieważ już w pierwszej serii ćwiczenia na bica mam problemy dojścia do 12 a o 15 nie wspomnę wcześniej aż takich problemów nie zauważałem. W rękę sobie nic nie zrobiłem w ostatnim czasie... już dawno temu miałem pękniętą kość przedramieniu ale po zagojeniu ćwiczyłem i nie było problemów. Wielkiej różnicy nie ma jeżeli chodzi o wielkość łapy ale w sile tak zapewne odbije się to w swoim czasie na coraz to większym odstępie od prawej ręki czego nie chcę ale też nie chcę odpuszczać prawej ręce żeby dotrenować lewą w tym czasie. Co mam zrobić...?? proszę o jakieś rady.
Z góry dziękuje
Krzysztof Piekarz

