Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie
TRENING OSOBISTY 604 971 921
przysiad klasyczny
wyciskanie na klatkę płasko/skos do góry
podciąganie na drązku
wyciskanie sztangi zza karku
uginania na biceps
pompki na poreczach
martwy ciąg
Masz rację w moim przypadku dobrze sprawdza się split ale chciałem spróbować czegoś innego (siła poszła ale masa jak zwykle nie bardzo). Mam cały czas kłopoty z dietą. Doradż.Z gory dziękuje
Zmieniony przez - Mateo 1983 w dniu 2007-04-17 19:06:01
"Wszystkie rzeczy są trujące i nic nie jest bez trucizny,
Jedzenie i picie ponad miarę jest również trujące." - Paracelsus
http://www.sfd.pl/TŁUSZCZE-t369407.html
http://www.sfd.pl/JAJO-t429538.html
Z jakimi miesniami masz najwiekszy problem, na co chcesz nastawic nacisk(priorytet)?
Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie
TRENING OSOBISTY 604 971 921
Zmieniony przez - Jacek R. w dniu 2007-04-17 20:36:35
Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie
TRENING OSOBISTY 604 971 921
rozdwojenie jazni??
Zmieniony przez - wylliam w dniu 2007-04-17 20:37:27
"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"
Znowu jestem ekspertem
Chyba to wykorzystam
Zmieniony przez - Jacek R. w dniu 2007-04-17 20:42:04
Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie
TRENING OSOBISTY 604 971 921
"Wszystkie rzeczy są trujące i nic nie jest bez trucizny,
Jedzenie i picie ponad miarę jest również trujące." - Paracelsus
http://www.sfd.pl/TŁUSZCZE-t369407.html
http://www.sfd.pl/JAJO-t429538.html
Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie
TRENING OSOBISTY 604 971 921
Przykladowy trening:
1 KLatka
-wyciskanie w skosie w gore 12,10,8,4-6 *3 piramidalnie w dol
-porecze 1*12-15,2*6-8
-wyciskanie w poziomie 1*12, 1*6+zasada palenia wewnatrzmiesniowego
Triceps
-wyciskanie waskim chwytem 12,8,4-6+zasada palenia
-Francuz lezac, chwyt mlotkowy, sztanga lamana 1*12-15,2*6-8 pir. w dol
2Plecy
-podciaganie 12-15, 3*5-6powt pir w dol, obciazenie
-podciaganie na V uchwycie 1*max, 1*5-6 obciazenie
-wioslowanie sztanga w opadzie ,podchwyt 12,10,8,6+2oszukane
-ciagi 12,8,6
Brzuch
-unoszenie nog w zwisie na drabinkach lub lawce pionowej 2*max powoli i dokladnie(powinienes sie zamknac w 20-12powt)
-spiecia na lawce rzymskiej j.w.
3Barki
-wyciskanie sztangielek siedzac 12,10,8,6+zasada palenia
-wioslowanie sztanga stojac w malym pochyleniu(opadzie)-tyl barkow 1*12,2*6-8podwojne spiecia
-wioslowanie sztanga stojac 1*12,1*6-8+6-8
Biceps
-uginanie hammera12,8,2*6+zasada palenia,
-uginanie ze sztanga 1*21(3*7), 1*5-6+2oszuk. 1*21
4Nogi
-przysiady ze sztanga 20,15,12,8+8Redukcja
-przysiady ze sztanga z przodu 1*12,1*6-8
-przysiady wykroczne j.w.
-wyciskanie na sownicy , szeroki rozstaw stop 12-15,6-8,12-8
-osle spicia 1*20,2*12-8
-spiecia siedzac 1*20, 1*12-8podwojne spiecia
Mysle ze powinienes byc usatysfakcjonowany, zycze powodzenia.
Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie
TRENING OSOBISTY 604 971 921
Ja jak to przeczytałem, to dowiedziałem się, że jestem chyba ektomorfikiem.
Wzrost: 174 cm
Waga: 53 kg
Trenuję Capoeira (poniedziałek, wtorek, czwartek po 2 godzinki)
Śniadanie 6:00
Jajecznica z 4 jaj
3 kromki chleba z margaryną
2 szklanki mleka
Banan
2 śniadanie 10:00
3 kanapki z margaryną i serem żółtym
Jabłko
Jogurt 0,5 l
Obiad 15:00
Kotlet z piersi kurczaka
Ryż 250 g
Surówka z marchewki i jabłka
Zupa
Przed treningiem 16:00
Banan
Jogurt
Batonik
Po treningu 19:30
Banan
Jogurt
Kolacja 21:00
Twaróg ze śmietaną
2 szklanki mleka
Na noc 22:30
Płatki kukurydziane na mleku
Chciałem się dowiedzieć czy taka dieta będzie dla mnie odpowiednia żeby przybrać masę, a jak to poproszę o kontakt na gg[4650090] lub e-mail[[email protected]] co mam w niej zmienić lub czy w ogóle się nadaje, bo ja ją sam układałem a nie mam o tym kompletnego pojęcia.
Do tego chciałbym się dowiedzieć czy potrzebuję jakiś odżywek czy coś w tym stylu i gdzie to dostanę i czy w ogóle dostanę jak jestem niepełnoletni...
I od poniedziałku zaczynam robić 6 Weidera.
Z góry dziękuję i pozdrawiam
Chudzielec ;)