SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dieta masowa dla "opornych"

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 234861

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11507
Pozdrawiam.

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5239 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 75867
Robiłem:
przysiad klasyczny
wyciskanie na klatkę płasko/skos do góry
podciąganie na drązku
wyciskanie sztangi zza karku
uginania na biceps
pompki na poreczach
martwy ciąg
Masz rację w moim przypadku dobrze sprawdza się split ale chciałem spróbować czegoś innego (siła poszła ale masa jak zwykle nie bardzo). Mam cały czas kłopoty z dietą. Doradż.Z gory dziękuje

Zmieniony przez - Mateo 1983 w dniu 2007-04-17 19:06:01

"Wszystkie rzeczy są trujące i nic nie jest bez trucizny,
Jedzenie i picie ponad miarę jest również trujące." - Paracelsus
http://www.sfd.pl/TŁUSZCZE-t369407.html
http://www.sfd.pl/JAJO-t429538.html

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11507
A wiec robiles juz split?
Z jakimi miesniami masz najwiekszy problem, na co chcesz nastawic nacisk(priorytet)?

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11507
Tak robiłem split. Co do priorytetu to chce ogolnie zbudować całe cialo bo przy 183 i wadze 70 kg jest raczej słabo. Jacku odpowiedz jeszcze na pytanie odnośnie słodyczy.

Zmieniony przez - Jacek R. w dniu 2007-04-17 20:36:35

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 101727
wtf??
rozdwojenie jazni??

Zmieniony przez - wylliam w dniu 2007-04-17 20:37:27

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11507
Dlaczego moja wypowiedz weszła jako Jacka? Ciekawe
Znowu jestem ekspertem Chyba to wykorzystam

Zmieniony przez - Jacek R. w dniu 2007-04-17 20:42:04

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5239 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 75867
Tak robiłem split. Co do priorytetu to chce ogolnie zbudować całe cialo bo przy 183 i wadze 70 kg jest raczej słabo. Jacku odpowiedz jeszcze na pytanie odnośnie słodyczy.

"Wszystkie rzeczy są trujące i nic nie jest bez trucizny,
Jedzenie i picie ponad miarę jest również trujące." - Paracelsus
http://www.sfd.pl/TŁUSZCZE-t369407.html
http://www.sfd.pl/JAJO-t429538.html

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11507
Te, ktory sie tak bawi?

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11507
Mozesz jesc dodatkowo slodycze.
Przykladowy trening:
1 KLatka
-wyciskanie w skosie w gore 12,10,8,4-6 *3 piramidalnie w dol
-porecze 1*12-15,2*6-8
-wyciskanie w poziomie 1*12, 1*6+zasada palenia wewnatrzmiesniowego
Triceps
-wyciskanie waskim chwytem 12,8,4-6+zasada palenia
-Francuz lezac, chwyt mlotkowy, sztanga lamana 1*12-15,2*6-8 pir. w dol

2Plecy
-podciaganie 12-15, 3*5-6powt pir w dol, obciazenie
-podciaganie na V uchwycie 1*max, 1*5-6 obciazenie
-wioslowanie sztanga w opadzie ,podchwyt 12,10,8,6+2oszukane
-ciagi 12,8,6
Brzuch
-unoszenie nog w zwisie na drabinkach lub lawce pionowej 2*max powoli i dokladnie(powinienes sie zamknac w 20-12powt)
-spiecia na lawce rzymskiej j.w.

3Barki
-wyciskanie sztangielek siedzac 12,10,8,6+zasada palenia
-wioslowanie sztanga stojac w malym pochyleniu(opadzie)-tyl barkow 1*12,2*6-8podwojne spiecia
-wioslowanie sztanga stojac 1*12,1*6-8+6-8
Biceps
-uginanie hammera12,8,2*6+zasada palenia,
-uginanie ze sztanga 1*21(3*7), 1*5-6+2oszuk. 1*21

4Nogi
-przysiady ze sztanga 20,15,12,8+8Redukcja
-przysiady ze sztanga z przodu 1*12,1*6-8
-przysiady wykroczne j.w.
-wyciskanie na sownicy , szeroki rozstaw stop 12-15,6-8,12-8
-osle spicia 1*20,2*12-8
-spiecia siedzac 1*20, 1*12-8podwojne spiecia
Mysle ze powinienes byc usatysfakcjonowany, zycze powodzenia.

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7
Witam.
Ja jak to przeczytałem, to dowiedziałem się, że jestem chyba ektomorfikiem.
Wzrost: 174 cm
Waga: 53 kg
Trenuję Capoeira (poniedziałek, wtorek, czwartek po 2 godzinki)
Śniadanie 6:00
Jajecznica z 4 jaj
3 kromki chleba z margaryną
2 szklanki mleka
Banan

2 śniadanie 10:00
3 kanapki z margaryną i serem żółtym
Jabłko
Jogurt 0,5 l

Obiad 15:00
Kotlet z piersi kurczaka
Ryż 250 g
Surówka z marchewki i jabłka
Zupa

Przed treningiem 16:00
Banan
Jogurt
Batonik

Po treningu 19:30
Banan
Jogurt

Kolacja 21:00
Twaróg ze śmietaną
2 szklanki mleka

Na noc 22:30
Płatki kukurydziane na mleku
Chciałem się dowiedzieć czy taka dieta będzie dla mnie odpowiednia żeby przybrać masę, a jak to poproszę o kontakt na gg[4650090] lub e-mail[[email protected]] co mam w niej zmienić lub czy w ogóle się nadaje, bo ja ją sam układałem a nie mam o tym kompletnego pojęcia.
Do tego chciałbym się dowiedzieć czy potrzebuję jakiś odżywek czy coś w tym stylu i gdzie to dostanę i czy w ogóle dostanę jak jestem niepełnoletni...
I od poniedziałku zaczynam robić 6 Weidera.
Z góry dziękuję i pozdrawiam

Chudzielec ;)

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

niedobor tluszczow w diecie - pomocy...

Następny temat

Robimy mase - fakty na rok 2007 plus pomoc dla ektomorfikow

electro
Polecane artykuły