Witam! mam nietypowe pytanie. Otóz mi chodzi o jakąś odżywke na wytrzymalosc lub zmęczenie tak to nazwe. Bo Ojciec podejrzal ze mialem odżywke i mnie pytal sie czy bym mógł mu zalatwic odżywke na zmęczenie. bo zawsze po pracy przychodzi wyczerpany a to nie jest az tak męcząca praca, w sumie kilkanascie lat robil przy drzewie jako pilarz a teraz ma lekką robote, i mnie prosil o odżywkę na zmęczenie czy tam na wytrzymalosc. moze cos polecacie??
Dzięx
Dzięx
Krzysztof Piekarz
...
