SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Prosze o ocene planu na mase ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 992

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 613
Trenuje tym planem od tygodnia, i zastanawiam sie czy ulozylem go poprawnie. Prosze o ocene.

wiek: 16 lat
wzrost: 180 cm
waga: 67 kg
staz: 6 tygodni

Dzien 1

1.PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU PODCHWYTEM 4 x max
2.PRZYCIĄGANIE LINKI WYCIĄGU DOLNEGO W SIADZIE PŁASKIM 4 x 12

3.Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 4 x 12
4.Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia 4 x 12

5.UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ STOJAC PODCHWYTEM 3 x 12
6.UGINANIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ NA „MODLITEWNIKU" 3 x 12

Dzien 2

1.WYCISKANIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ
2.ROZPIĘTKI ZE SZTANGIELKAMI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ

3.PRZYSIADY WYKROCZNE
4.„SYZYFKI"
5.UGINANIE NÓG W LEŻENIU:

6.PROSTOWANIE RAMION NA WYCIĄGU STOJĄC
7.WYCISKANIE „FRANCUSKIE" SZTANGI W LEŻENIU
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 613
eh zapomnialem dodac :D
1.WYCISKANIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ 4 x 12
2.OZPIĘTKI ZE SZTANGIELKAMI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ 4 x 12

3.PRZYSIADY WYKROCZNE 4 x 12
4.„SYZYFKI” 4 x 12
5.UGINANIE NÓG W LEŻENIU: 3 x 12

6.PROSTOWANIE RAMION NA WYCIĄGU STOJĄC 3 x 12
7.WYCISKANIE „FRANCUSKIE” SZTANGI W LEŻENIU 3 x 12
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46894
twój plan to nieporozumienie ułóz nowy plan na podstawie http://www.kulturystyka.pl/atlas/ 
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29
też musze ulożyć plan ;/

Ćwicz!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 243 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6179
jesli wysylasz plan to pisz przy cwiczeniach jaka partia

"DOPÓKI WALCZYSZ JESTES ZWYCIĘZCĄ"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biceps + triceps ?

Następny temat

Mój plan treningowy na masę do oceny:D

Shoty
Polecane artykuły