SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pomocy co mam zrobić?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2645

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 44
Chciałem sie zapytać czy takie coś jak serwatka białkowa jest dobra odzywką?Widze ze dużo osób to kupuje jest to tanie ale czy to działa czy dobrze wchodzi?Jak to organizm przyjmuje czy lepiej kupić 10kg białka serwetkowego czy 3kg gainer.Cy to jest opłacalne?http://www.allegro.pl/item177283526_serwatka_bialkowa_10kg_za_49zl_.html 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55097
po co zakladasz 2 takie same tematy ??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 496 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21735
Jest dobrą odżywką. Opłaca się 10 kg za 50 zł
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 44
ale może coś więcej powiecie na ten temat?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 118 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 711
Ja bym z tej firmy nie kupował. Jakoś po opiniach innych nie mam zaufania. Poszukaj z innej firmy. Np ludzie cenią sobie Ostrowię

"Dlaczego ludzie maleją??lepiej maleć niż rosnąć?Dlatego, że rosnąć trzeba długo,a maleć można prędko.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 52825
Ty co pisales ze jest dobra odzywka, wogole dlaczego piszesz na to odzywka po***any jestes

Moja wypowiedz z poprzedniego posta

O ****a jak drogo

Wez nie kupuje tego bo bedizesz sral dalej niz widzisz. Tutaj masz chyba 13 gram bialka na 100gram tego gowna duzo w***** nie??

Reszta to glownie laktoza a wiesz co to laktoza??

To sie konczy sraniem zadnych wiecej plusow, kupilem to 3 lata temu i wp*****lalem wiec wiem

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 44
To co proponujecie zamiast tego co było by dobre i w miare tanie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30062
ostrowia
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10268
Ostrowia najlepsza. Ale mało napisałeś o sobie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39361
..ja stawiam na ostrowie,
w miare tania i dobra
pzdr

<<<Bez celu i chęci nigdy nic nie osiągniesz>>>
http://www.sfd.pl/meine_siłownia-t301836.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30062
a uważam, że nie ostrowia tylko ostrowia
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SLOWA KLUCZOWE = LATWE WYSZUKIWANIE

Następny temat

Pomocy

electro
Polecane artykuły