Witam
Chcę ułożyć plan 4 dniowy
1.Jaki system treningów jest lepszy(proszę uzasadnić??
T-T-W-T-T-W-W
lub
T-W-T-W-T-W-T(tu nie zawsze wyjedzie 4 dni w tygodniu!)
2.Jak najlepiej ułożyć plan na takie mięśnie : kaltka, triceps, brzuch(to 2x w tygodniu) ,barki, biceps, plecy, łytki, uda.
Żeby kolejnosc był dobra i łączenie(np. 1dzien klatka +triceps(to wiem ale jak dalej??))
Chcę ułożyć plan 4 dniowy
1.Jaki system treningów jest lepszy(proszę uzasadnić??
T-T-W-T-T-W-W
lub
T-W-T-W-T-W-T(tu nie zawsze wyjedzie 4 dni w tygodniu!)
2.Jak najlepiej ułożyć plan na takie mięśnie : kaltka, triceps, brzuch(to 2x w tygodniu) ,barki, biceps, plecy, łytki, uda.
Żeby kolejnosc był dobra i łączenie(np. 1dzien klatka +triceps(to wiem ale jak dalej??))
Krzysztof Piekarz