O dzieki stary naprawde mi pomogłes troche. Nogi zapomniałem napisac a brzuch to A6W.
E wez napisz mia caly plan jaki bys radził w kazdy dzien Dam soga.
e a co do tego wyciagu to juz nie mam wiec tylko cwiczenia z ławka płaska modlitewnikiem hantlami stojakiem do przysiadów i do pompek na poreczach
Z gory dzieki
E wez napisz mia caly plan jaki bys radził w kazdy dzien Dam soga.
e a co do tego wyciagu to juz nie mam wiec tylko cwiczenia z ławka płaska modlitewnikiem hantlami stojakiem do przysiadów i do pompek na poreczach
Z gory dzieki
