SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Veider Protein drink 500ml.....

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1820

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 565 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 7770
Czesc!!

Co sadzicei o gotowym drinku firmy Veider..?? Pracuje na zmiany i nie moge przygotowywac sobie drinkow w pracy i czy gotowy drink jest dobrym rozwiazaniem?? i czy to bialko jest dobrej jakosci w poruwnaniu do normalnej odrzywki w proszku??

Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi

off

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16577
nie adekwatne finansowo, ma tyle węgli co białka , jak dla mnie odpada

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 91876
kiepska sprawa(nieekonomiczne) lepiej sobie białko normalne przygotować
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4066 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45993
jezeli cenisz sobie wygode
i masz na to pieniadze
to jak najbardziej polecam

co do prawdziwosci skladu
firma weider jet dla mnie wiarygodna

DORADCA DZIAŁU ODŻYWKI I SUPLEMENTY
NIE WIESZ JAKIE SUPLEMENTY KUPIĆ? PORADY NA PRIV!!
NA gg TYLKO POWAŻNE PYTANIA!!!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39361
..firma mowi sama za siebie,
ale zamiast pieniądze wydawac lepiej wylozyc kase na diete,
jesli jednak kasa nie gra roli jak najbardziej mozesz to brac,
lepsze to niz nic
pzdr

<<<Bez celu i chęci nigdy nic nie osiągniesz>>>
http://www.sfd.pl/meine_siłownia-t301836.html 

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 46 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 42384
droga sprawa , ale kilka razy po silowni ratowalo mi zycie gdy zapomnialem swoich supli , jak jestes na redukcji to jest wersja w puszce lowcarb
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 91876
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 46 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 42384
hehe a tak z innej beczki jak to czytacie , bo ja zawsze: "WAJDER" ale duzo osób : "ŁIDER"
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
fajna sprawa
prawdziwa wygoda
doskonala forma
niedoskonala cena
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 565 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 7770
Dziekuje bardzo za odpowiedzia czy orientujecie sie moze czy sa jeszcze jakies firmy ktore tez produkuja gotowe drinki??

kazdy dostal soga.. dziekuje

off

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8096
Axel nie smiej sie mam kumpla o tym nazwisku (texanczyk) i faktycznie wymawia sie 'łider' szkoda ze on nie z tych weiderow bo bym mial znizki he he.
A co do tych drinkow to faktycznie rewelacyjna spraw nawet smakowo sa bardzo dobre niestety w sklepie w ktorym kupowalem juz ich nie ma.
Jedyna inna firma ktora znam to Multipower. Produkują Protein Shake 500 ml kosztuje okolo 13 zlotych. Nigdy go jednak nie probowalem wiec nie moge polecic. Do autora jesli masz mozliwosc to kup Weidera jest o.k.
Pozdrawiam
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ostrowia WPC 80 a trądzik ?

Następny temat

Suplement . Co , ile , kiedy , jak dużo ?

electro
Polecane artykuły