SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ostrowia WPC 80 a trądzik ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4657

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 95 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 537
Witam trenuje juz od ok 5 miesiecy i postanowilem siobie kupic białko. Zastanawiam sie nad Ostrowia WPC 80. Jest tylko mały problem- moja cera jest podatna na tradzik, i martwi mnie to iz jezeli wlacze Ostrowie do swojej diety obsypie mnie jeszcze bardziej. Co o tym myslicie ? Moze znacie jakies inne białka z ktorymi nie powinno byc tego typu problemow ?

Samo zwycięstwo nic nie znaczy, trzeba umieć je wykorzystać...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 981 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7373
to wszystko za;ezy czy masz tradzik przez skaze bialkowa czy jakos tak , w kazdym badz razie ja tez mam syfy ale to od nadmiaru tescia i to czy szamam bialka gaimery nic nie zmiania

ale za to mam innego koelsia ktory ma syfy bo jakies uczulenie ma na nabial i po ostrowi go wywalało

Zmieniony przez - carbon2222 w dniu 2007-03-22 23:17:44

lepiej byc duzym idiota niz malym ale ciota

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Ogolnie od duzej ilosci bialka skora ma prawo reagowac tradzikiem, nie podejrzewam zeby Cie jednak "wysypalo". Na polepszenie cery pomaga za to zincas forte (polecam zincas forte, okolo 7zl za 50 dni suplementacji )

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2083 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39361
..nie ma sie co bac,
wielkiego wysypu byc nie powinno
pzdr

<<<Bez celu i chęci nigdy nic nie osiągniesz>>>
http://www.sfd.pl/meine_siłownia-t301836.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1250 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12689
ja jestem ciekawy co wy ****a jeszcze wymyślicie

a syfy to ci od czego innego wyskakują
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16713
ja mam syfy, wale ostrowie i paradoksalnie jest lepiej niz bylo

a tak na powaznie to pije ostrowie, pilem rozne odzywki i jadlem rozne tablety - ani lepiej ani gorzej

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
jeszcze się nie spotkalem zeby ktoś miał po białku jakies syfy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2890
syfy mogą wychodzić od diety wysokobiałkowej i nie ma tu znaczenia jaką odżywke weźmiesz. Możesz wogole nie brać odzywek i dostarczac dużych ilości białka z pożywienia i bedziesz miał syfy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 166 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10146
A ja z kolei czytałem gdzieś że dieta wysokobiałkowa zmniejsza trądzik ,a sam jedząc Ostrowie nie stwierdziłem różnicy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
spróbuj i zobaczysz
nic na siłe

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 885 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16409
Trądzik to najbardziej wywala po cukrach prostych i tłuszczach i basta....
Co do mnie mecze sie z tradzikiem i dzieki temu ze mam dietke teraz bo na siłke chodze pryszcze mi poschodziły mimo ze wszamam Mono + Tauryna i w brakach diety Gainera ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PRÓBKI ROZDANE!! nie pisać już maili (=ban)

Następny temat

Veider Protein drink 500ml.....

WHEY premium