Witam, jestem tu nowy :) Mam prosbe: nieznam sie na suplementach ale zamierzam zaczac cwiczyc biorac je tylko mam problem a nawet kilka:
1. Co byscie mi polecili? (105kg slaba sila i 205cm wzrostu)
2. I teraz odnoscie wzrostu - chodzi o to by suplementy NIE zawierała hormonu wzrostu. Niechce urosnac wiekszy :)
Pozdrawiam
1. Co byscie mi polecili? (105kg slaba sila i 205cm wzrostu)
2. I teraz odnoscie wzrostu - chodzi o to by suplementy NIE zawierała hormonu wzrostu. Niechce urosnac wiekszy :)
Pozdrawiam
Krzysztof Piekarz