SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

xp+4kg gainera+ l-glutamina ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1826

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 460
witam mam pytanie czy to bedzie dobry cykl ?prosze o szybka odp :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 460
diete mam tylko gdy jestem na cyklu i troche po :) a pozatym gainera specjalnie kupuje zeby braki uzupełnic odrazy uprzedzam ze trening tez mam dobry :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 746 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38637
Bedzie super.

Szukaj, a znajdziesz!

Moja siłownia - http://www.sfd.pl/Siłownia_Melona_i_ekipy_:_-t348550.html 

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 91876
jedna pucha xp mało na cykl, dorzuć 300g mono/małe cp

gainerka policz ci ci starczy,wg braków w diecie

gloote jeśli masz kase łykaj, a jak nie kup lepiej wpc
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 460
a ta l-glutamina jest konieczna ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 460
a to mono to brac tak ze np na czczo mono a przed treningiem xpande ... ? o i jeszcze dodam ze to mój pierwszy stack i jest sens kupowac xp czy cos słapszego (tanszego ) da takie same podobne rezultaty ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55097
do Xpanda daj jeszcze małe mono i bedzie ok
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 91876
na pierwszy raz możesz cp z mono albo samo cp (wtedy duża pucha)

i wtedy mono rano 2.5g
przed treningiem stack (cp/xp)
po 2.5g mono

nt
rano 5g mono
miedzy posiłkami w porze treningu stack
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 460
jak uwazasz bedzie duza róznica w wygladzie i sile jesli wezme cp a nie xp bo wiesz dołoze te 2/3 dyszki i bede miał duzo lepszy cykl to pierwsze pytanie a drugie to czy xp samej nie moge brac tzn bez mono wkoncu to 4 tygodnie cyklu :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 464 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41087
Jesli zrobisz pozadny cykl na CP niz niepelny na XP to roznica bedzie na korzysc CP
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 460
a pozadny cykl na cp to ile to tygodni ile puch a na xp to ile ?;> bo umnie koleszka powiedział ze mi wystarczy jedna a po jego wyglodzie mozna stwierdzic ze zjadł swoje :d odrazu podkreslam ze nie chce podwazac waszych opini chce tylko dobry tani cykl :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1669 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 52418
cp z bx
mono vitala zielone
do tego carbo/vitaminki omega
dobry i tani cykl

"to jest ten co za kilka puszek bialka wytatuował sobie znak firmowy na plecach?" leże i kwicze

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BCAA weidera??

Następny temat

Co jeszcze?

electro
Polecane artykuły