SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Czy jest to możliwe??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1604

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 862
Czy jest to możliwe żeby coś osiągnąć ćwicząc 2 dni, dwa dni przerwy??
Zaczne od początku... cwicze juz pare ładnych lat lecz bez wiekszych osiągów a jak juz sie osiagnelo to sie przestalo trzymac diety i tak w kolko, ogolnie z budowa ok i z kondycja. Natomiast chcialbym teraz sporo przytyc. Cwiczylem ostanio 2 etapy, wprowadzajacy i odrabianie strat i chce teraz mase zrobic, no tu tkwi cały problem dlatego tu pisze.. pracuje od niedawna po 12 godzin(salon orange, Wiec nie wyczerpuyjaca praca a no i jesc moge kiedy chce ) 2 dni i dwa dni wolnego. Co byscie mi poradzili za terening na mase?? Z gory dziekuje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Usunięty przez apokalipsa za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 862
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
taki rozklad jst całkiem dobry- byleby było wszystko dobrze ulozone.
bez odpowiedniej diety albo nie przytyjesz, albo gdy przesadzisz z jedzeniem to prezytyjesz ale w niepożądany sposób, czyli tluszcz.
napisz jaki rozklad grup chcesz zastosować a cos ci może sie uda nakreslić.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 366 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2593
ja pracuje tak samo idzieki pracy udalo mi sie przytyc 10 kg w ciagu zaledwie 5 miesiecy teraz troche zmiejszylem ilosc składnikow w posilkach bo zaczol mi sie odkładac nieporzadany tluszcz

Mimo tego, że nie jestem lepszy niż bestia to czyż nie mam prawa żyć?

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 862
Co do rozkładu grup to naprawde nie wiem, moze wy macie jakis pomysł, do tej pory rozpisywalem sobie w ten sposob zestaw w cyklu na odrabianie strat tj. pierwszego dnia klatka, barki, biceps, przedramie, a drugi dzien nogi, triceps, brzuch. Nie wiem czy na masie to by wypaliło. Z góry dzięki za jakies pomysły co do diety to przestrzegam.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 366 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2593
u zupelna pomylka macjac tak przerwy spokojnie rozwal sobie traning na 3 dni w tygodniu ja bym zaproponowal cos takiego:
1)klata triceps przedramie brzuch
2)plecy kaptur biceps
3)nogi bary pzredramie brzuch

Mimo tego, że nie jestem lepszy niż bestia to czyż nie mam prawa żyć?

...
Napisał(a)
Usunięty przez apokalipsa za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rzezba

Następny temat

Trening dla lamusa

electro
Polecane artykuły