Czy można ćwiczyć 2 ćwiczenia naraz. Chodzi mi o to że np w moim wypadku nie mam duzo czasu i czy mógłbym wykonywac 2 ćwiczenia naraz dla zaoszczędzenia go. Czy nie jest to w jakis sposób szkodliwe dla zdrowia i nie nabawie się od tego jakichś schorzeń czy kontuzji? Ćwiczył może już tak ktoś? Np. wiosłowanie sztangą w leżeniu na ławeczce na brzuchu i jednocześnie ćwiczenie łydek. Albo trzymając sztangę robimy wznosy barków i jednocześnie wspięcia na palce itp.
Zmieniony przez - alien_20 w dniu 2007-02-12 16:22:34
Zmieniony przez - alien_20 w dniu 2007-02-12 16:22:34
Krzysztof Piekarz
.