SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Trening na siłę. Do sprawdzenia.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1020

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 451 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16525
Chciałbym abyście mi pomogli co do mojego planu czy jest dobry czy cos poprawić a więc tak. Dane są w profilu staż 6 miechów. Dieta będzie redukcyjna nisko węglowodanowa do tego białko , kreatyna,HMB.
1 dzień (klata biceps)
Wyciskanie na płaskiej 8/7/6/5/4
wyciskanie na skosie góra 12/10/8/6
kratownica 15/12/10
młotki 12/10/8
brzuch
2 dzień ( plecy triceps )
ŚCIĄGANIE DRĄŻKA WYCIĄGU GÓRNEGO W SIADZIE SZEROKIM UCHWYTEM 12/10/8
lub PRZYCIĄGANIE LINKI WYCIĄGU DOLNEGO W SIADZIE PŁASKIM 10/8/6
martwy ciąg 10/8/6/6
PRZYCIĄGANIE LINKI WYCIĄGU DOLNEGO W SIADZIE PŁASKIM 10/8/6
wiosłowanie 10/8/6
WYCISKANIE FRANCUSKIE SZTANGI W SIADZIE 10/8/6
wyciskanie na ławce plaskiej uchwyt 45 cm 10/8/6
uginanie rąk za tył głowy trzymając hantelek w rękach w formie kielicha 10/8/6
Dzień 3 (bary kaptury)
Wyciskanie sztangi sprzed głowy 10/8/6/4
latanie 12/10/8/6
Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 10/8/6
WZNOSY BARKÓW 12/10/8/6/4
Dzień 4 (nogi) lekko
przysiady 20/15/10/8
wznosu na palcach 20/15/10/8
Dzień 5 Klatka bary
Wyciskanie plasko 10/8/6/4/3
rozpiętki 12/10/8/6
Unoszenie ramion w przód ze sztangielkami 12/10/8/6
Wyciskanie sztangielek 10/8/6/6

do tego 4 x w tygodniu bieganie i co na to??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682932
co do twojego trenigu - to jak dla mnie za dużo tu zabawy ćwiczeniami mało efektywnymi jeśli idzie o budowanie siły. Za mało wolnych ciężarów /w treningu pleców/. Brak podstawowych ćwiczeń siłowych na triceps. Beznadziejny trening nóg i brak ciągów, bo 4 serie to rozgrzewka.

Zmieniony przez - nightingal w dniu 2007-02-08 14:45:40

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja proponuje cuś bardziej z Trójboju

https://www.sfd.pl/temat307368

tutej masz plany treningowe.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

podciąganie ale jak ?

Następny temat

Trening nóg

Shoty
Polecane artykuły