SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mój pierwszy trening na siłe do sprawdzenia

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 972

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 290 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1934
Witam wszystkich bardzo serdecznie! ;]
Proszę o skontrolowanie mojego treningu na siłę, bedzie to mój pierwszy trening o tym celu, doradzono mi go... mam go robić 4 tygodnie, a później 3-4 tygodnie treningu regeneracyjnego...
na brzuch A6W bede robił więc go tu nie ma, nogi tylko na maszynie moge robić (kłopoty z kolanami) więc nóg w rozpisce nie podaje
co do klatki jestem przez 2-3 miesiace ograniczony mała iloscia sprzetu wiec seria ze zdejmowaniem ciezaru odpada. Co zamiast tego?
wtorek, czwartek i sobota uderzam w worek ;)
przy treningu na siłę proporcje w diecie takie same czy dorzucamy/obcinamy?

poniedziałek:

I. Klata:
1. Wyciskanie sztangi na ławce poziomej 4s 6/5/4 ostatnia seria ze 3 krotnym ściąganiem ciężaru co 10kg przez współpartnerów, pierwszy ciężar musi być dobrany tak żeby samemu zrobić 8 powtórzeń, 2 ostatnie tak żeby więcej niż 1 powtórzenia. Np. zaczynasz 80kg robisz 8 powtórzeń, bez odpoczynku współpartner ściąga ci po 5kg ze strony robisz 70kg ile dasz rade, potem to samo z 60kg.
2. Wyciskanie sztangi na ławce skośnej w górę 3s 6/5/4 powt.
3. Wyciskanie hantli na ławce skośnej w dół 3s 6/5/4
4. Rozpiętki na ławce poziomej 3s po 10 powt na rozciągnięcie klatki.

II. Triceps:
1. Wyciskanie francuskie sztangi leżąc 4 s 6/5/4/4-3
2. Pompki na poręczach z obciążeniem przywiązanym do pasa 3s 6/5/4

Środa:

I. Grzbiet:
1. Podciąganie na drążku za nachwytem za kark z obciażeniem 4s 6/5/4/4-3 Możesz zwiększać obciążenie i używać pomocy współćwiczącego żeby wykonać powtórzenia.
2. Podciąganie sztangi w opadzie tułowia (wiosłowanie) 3s 6/5/4-3
3. Wiosłowanie hantlem w opadzie tułowia 3s 6/5/4
4. Martwy ciąg 4s 5/4/3/2-1

II. Biceps:
1. Uginanie ramion ze sztangą prostą w staniu 4s 6/5/4/4-3
2. Uginanie ramienia z hantlem w oparciu o modlitewnik 3s 6/5/5-4

Piątek:

I. Barki:
1. Wyciskanie sztangi sprzed klatki 4s 6/5/4/4-3
2. Unoszenie sztangi wprzód w staniu 3s 6/5/5-4
3. Podciąganie łamanej sztangi do brody 3s 6/5/5-4

Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc! Sogami odwdzięczę się jak wykupie abonament ;)

Pozdrawiam!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 584 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31758
jak zwykle brak treningu nog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 290 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1934
dziękuje za tą uwagę, gdybyś przeczytał w całości post to byś wiedział, że mam problem z kolanem! mam zerwane wiązadła krzyżowe i boczne, wykonywanie przysiadów czy wykroków jest niemożliwe, dlatego też nogi ćwicze na maszynie, nie jestem sezonowcem który robi tylko klatke i biceps. Pozdrawiam i prosze o sensowne wypowiedzi. Prosze o pomoc bo dziś zaczałem jeszcze jest szansa na skorygowanie czegos ;]

Zmieniony przez - skiera91 w dniu 2007-01-08 20:42:47

Pozdrawiam!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na mase (2 miesiace) do oceny

Następny temat

szukam abs 1,2.3.....

WHEY premium