Witam!
Slyszal ktos z was moze o insytucie sztuk walki sanda?
Jest to szkola samoobrony, trenuje sie tam ESTOKADE,BJJ,JKD i KICK BOXING(na jednym treningu, zmieszane takie cus
Co o tym myslicie? o 19:30 ide na trening to niuchne o co w ym chodzi. Wlasnie duzo slyszalem o BJJ i JKD i to mnie wlasnie w tym zaciekawilo.
Ale nie za duzo tych sztuk walki wsadzili tam naraz?
) Powiedzcie cos o tym
:: Morda nie szklanka, nie zbije sie ::
Slyszal ktos z was moze o insytucie sztuk walki sanda?
Jest to szkola samoobrony, trenuje sie tam ESTOKADE,BJJ,JKD i KICK BOXING(na jednym treningu, zmieszane takie cus
Co o tym myslicie? o 19:30 ide na trening to niuchne o co w ym chodzi. Wlasnie duzo slyszalem o BJJ i JKD i to mnie wlasnie w tym zaciekawilo.
Ale nie za duzo tych sztuk walki wsadzili tam naraz?
) Powiedzcie cos o tym
:: Morda nie szklanka, nie zbije sie ::
Krzysztof Piekarz
bo tam trenuje. Można się sporo nauczyć