SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

RaTuJcIe!!! jak zbic tkanke tłuszczowa???

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6754

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Cichy-Figa z działu Szatnia.
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
mam wielkiego problema!!! mimo ze cwiecze to fitness i takie tam to mam problem z tluszczykiem... ;-( doradzice mi prosze jak mam zbic tluszczyk z bioder i ud!!! ostatnio szefowa agencji powiedziala mi zebym nie chodzila na zaden fitness ani na step itp bo ona nie chce miec dziewczyn ktore maja jakies tam miesnie. eh to co ja mam robic? wogole nie jesc? a moze jakies preparaty sa ktore mi w tym pomoga? qrde wierze w Was i licze na to ze mi pomozecie!!! bede Wam bardzo ale to bardzo wdzieczna... PoZdRoOfKa
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
aeroby powinnaś wykonywać codziennie na rowerku stacjonarnym o stałej i umiarkowanej intensywności.Do tego dietka z ograniczeniem węglowodanków.Jest tylko jedno ale.Kobiety w większości mają w udach i bioderkach receptory estrogenowe które powodują odkładanie tłuszczu w tych miejscach-no cóż taka natura.
jeśli zastosujesz się do diety i aerobów to efekty powinny być widoczne ale nie oczekuj rewelacji
Pozdrawiam i życze sukcesów w walce z paskudnym tłuszczykiem


"LIFE IS TO SHORT TO BE SMALL"
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 77015
Mysle,ze w tym dziale szybciej znajdziesz odpowiedz...

<..............................>
Moderator "Naszych Zdjęć"
<..............................>

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 10032 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 59628
eeee..... agencji ?

Moderator działu Komputery na SFD.

hrhr

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
oki cichy. qrde widze ze jesho nie moge sie tu odnalezc hehe iejmy nadziej ze ktosik mu pomoze w tym!!! czekam na na propozycje...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2723 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 15849
daj jakies fotki do dzialu cichego
najlepiej tych miejsc ktore chcesz odchudzic
i my ocenimy czy trzeba to robic

Dragon Ball Z jiu-jitsu

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 77015
Piknie goda

<..............................>
Moderator "Naszych Zdjęć"
<..............................>

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2723 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 15849
ajak

Dragon Ball Z jiu-jitsu

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 152 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 1424
IMHO to zmien agencje (modelek zapewne bo nie podjeszewam ze tofaszyska :D)
ta baba co ci to powiedziala albo jest anorektyczka albo ma gruba dupe i ci zazdrosci figoory .. zaczniesz jakimis dietkami i steperem a skonczysz w szpitalu :/ tak to sie dizieje z modelkami

Life is O/C

RusH //
http://randki.o2.pl/profil.php?id_r=352019
"RusH is a major pain in the ass !" said anonymous Lady.
RusH declined to comment on his Anal fetish.

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
eh vithal co tam fotki... buhaha chcialbys!!
a swoja droga tak to jest agnecja modelek :) i naprawde musze zrzucic pare kilo. po prostu jest troche tego tluszczyku odlozonego na udach i bioderkach i to mozna zgubic!! tylko jak???!!! i o to wlasnie chce sie od Was dowiedziec. jakie cwiczonka itp itd plose
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 152 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 1424
1 od aerobiku nie przybedzie ci miesni
2 skoro sma uwaszasz ze ta baba ma racje to sa juz pierwsze objawy choroby psychicznej :P
3 stepper, rowerek albo bieganie

podaj swoje wymiary to sie obaczy

Life is O/C

RusH //
http://randki.o2.pl/profil.php?id_r=352019
"RusH is a major pain in the ass !" said anonymous Lady.
RusH declined to comment on his Anal fetish.

...
Napisał(a)
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3656 Napisanych postów 36686 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 261621
Twój tłuszczyk na biodrach i udach to skutek nieodpowiedniej diety. Poczytaj trochę postów w dziale 'odżywianie'. Po suplementy na razie nie sięgaj. Dieta to podstawa.

Pozdrawiam!

Acceess Peace
Wojtas 2002
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywianie w konkurencjach wytrzymałościowych

Następny temat

Dieta na MASE

electro
Polecane artykuły