SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RaTuJcIe!!! jak zbic tkanke tłuszczowa???

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6361

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 152 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1424
Elite NIEEEEEEEEEEEEEEEE, piszesz o diecie a sam masz bszooszek wiec jak widac nic ci ona nie dala :)

Dieta sama z siebie nic nie daje jesli nie jest poparta cwiczeniami , straci dziewcze troche wody i KG , po odstawieniu bedie efekt jojo .. no to przejdzie na glodufke .. i skonczy sie anoreksja :/

Life is O/C

RusH //
http://randki.o2.pl/profil.php?id_r=352019
"RusH is a major pain in the ass !" said anonymous Lady.
RusH declined to comment on his Anal fetish.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Na dzień dobry to zapomnij o słodyczach i białym pieczywie. Zapisz się na aerobik ABT i nie myśl sobie, że pozwolą Ci na nim rozwinąć jakieś mięśnie po pierwszych zajęciach możesz mieć pewne kłopoty z chodzeniem

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
elite spoko mimo wszytsko thx. jak bede miala czas zajrze tam na odzywianie i poczytam. eh rush spoko chyba zaczne jezdzic na rowerku. bo biegac ni nawidze!!! a jesli chodiz o wymiary to kapa!!! wstydze sie no ale raz kozie smierc.. 90-67-100 i wlasni tu jest problem =BiOdErKa. za szerokie sa ;-(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
"Dieta sama z siebie nic nie daje jesli nie jest poparta cwiczeniami."

W szafie śpisz?

No comments.

Acceess Peace
Wojtas 2002
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
No i chyba nie jesteś w temacie - dziewczyna jest mistrzynią w aero sportowym więc ruch Jej na pewno nie brakuje. Tylko dobrze zbilansowana dietka jest w stanie pomóc.
Jaszczureczko, jeżeli chłopaki Ci nie pomogą, postaram się wieczorem wrzucić Ci tu pare wskazówek.

Pozdrawiam!

Acceess Peace
Wojtas 2002
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2723 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15849
jasne ze bym chcial

Wedlug mnie najlepszym cwiczeniem aeroobwym jest jazda na rolkach.
Interwalowa jazda na rolkach(o zmienej intesywnosci) powoduje wieksze spalne kalori, niz inne cwiczenia. Podczas intesywnego treningu na rolkach spalasz 19kcal/min(pozbywasz sie 150gram tluszczu) aby tyle spalic biegajac musisz przebiec okolo 16km w 60 min.
Jazda na rolkach wymaga od ciebie wiekszej pracy ud,posladkow i lydek niz bieganie czy jazda na rowerze.
Podczas jednego cyklu ruchu na rolkach miesnie pracuja dluzej niz w podczas kroku czy obrotu pedalem. Kolana i staw skokowy sa opolowe mniej obciazone.

Dragon Ball Z jiu-jitsu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Nie będę się powtarzał - tu jest kilka podstawowych rad. Poczytaj: https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=43856

Pozdrawiam!

Acceess Peace
Wojtas 2002
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
vithal wlasnie to jest to!!! ze ja tez o tym wczesniej nie pomyslalam. buhaha typowa blondynka ja mam rolki . eh leza na dnie szafy. teraz poki ladna pogoda i cieplo sie w miare zrobila musz eje wyciagnac i anzlezc czas. aha jak mozesz napisz mi ile musze na to czasu poswiecac?!!
elite dzikeuje Ci bardzo!!1 przeczytalam sobie tego posta. heh postaram sie do tego zastosowac i zobaczymy jakie bede efekty za miesiac!!! PoZdRoOfKa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 335 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7144
Spróbój l - karnityny OPIMPU ja biorąc 250mg dziennie schudłem 5 kilosów w 2 miesiące
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kenzo mam pyanko: otoz czy biorac ta karnityne jadles to na co miales ochote czy sie ograniczales??
aha i dziekuje Wam za wszystkie rady CmOkAsY
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywianie w konkurencjach wytrzymałościowych

Następny temat

Dieta na MASE

WHEY premium