SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

poprawione zapotrzebowanie. czy dobrze?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1753

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 794 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27328
Witam
od dawna jadę na masę, ale teraz planuję obciąć trochę węgle bo zatłuściłem się paskudnie. Ważę obecnie 75kg i mam 181 cm wzrostu

Było:
- białko 2,03 g/kg
- tłuszcz 0,95 g/kg
- węglowodany 4,51 g/kg

(liczone dla aktywności 1,2, teraz liczę dla 1,1,bo sesja, zima i mało ruchu)


A teraz:
- białko 2,4g/kg
- tłuszcz 0,85g/kg
-ww 4g/kg

Czy tak będzie ok? Moj typ budowy jest mieszany, hardgainer mięsniowy, endomorfik jesli chodzi o fat...czyli ogolnie do bani.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 411 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12040
no wiec rothen ci napisal co zrobic,w czym problem?zmniejsz wegle,dodaj tluszcze-proste.i mozesz lekko zmniejszyc ta nadwyzke kaloryczna.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 4672 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31505
za duzo bialka, nie mysl ze jak zwiekszysz ilosc bialka, bedziesz mial lepsze przyrosty, a zmneijszając ww, to i tak nie zatrzymasz przyrostów tkanki tluszczowej, bo to jest normalka przy masówce
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 752 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5227
j/w

Cytat: słuchaj młody, bez soku w tym sporcie nic nie zrobisz.... nauczyć Cie bić w dupe ..czy sam sprobujesz w domu ? <<--- From Animal.pl



Moj Test: http://www.sfd.pl/Atak_na_Mase_Xp+KA_by_Chamillion-t336616.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 794 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27328
No tak, ale nie mówcie mi, że nie można/nie trzeba zatrzymać takiego spasienia się...no jak nic nie mam zmieniac w diecie i tyc dalej, to porazka....

Zmieniony przez - parakultur w dniu 2007-01-25 21:21:07
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 45261
mniej węgli więcej tłuszczu

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 411 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12040
rothen dobrze prawi:>
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 794 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27328
zjechać poniżej 4g/kg? a tłusczyk podciągnąć pod 1,1, a białko bez zmian, tak?

jak będe miał większą chwilkę to wkleję tu dietę do poprawy...na razie SESION IMPOSSIBLE
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 752 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5227
moim zdaniem białko 1,9-2,2 ww.4.0-5.5 Reszta tluszcze

Cytat: słuchaj młody, bez soku w tym sporcie nic nie zrobisz.... nauczyć Cie bić w dupe ..czy sam sprobujesz w domu ? <<--- From Animal.pl



Moj Test: http://www.sfd.pl/Atak_na_Mase_Xp+KA_by_Chamillion-t336616.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 794 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27328
no spoko, ale to na to samo wychodzi, a ja sie pytam, czy skoro za bardzo fat nie leci to nie zmienic czegos.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24308
dlaczego uwazacie ze białka za duzo ?? na redukcji moze byc nawet troche wiecej. Za duzo wegli a za malo tluszczu.

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 752 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5227
Dieta: 1.8b-2,2b 2,5ww 3,5ww Reszta tluszcze

Trening: Areobowy

P.S jesli chodzi ci o redukcje poczytaj troche tematow na ten temat. POzdrawiam

Cytat: słuchaj młody, bez soku w tym sporcie nic nie zrobisz.... nauczyć Cie bić w dupe ..czy sam sprobujesz w domu ? <<--- From Animal.pl



Moj Test: http://www.sfd.pl/Atak_na_Mase_Xp+KA_by_Chamillion-t336616.html 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WYliczenia zapotrzebowania!

Następny temat

prosze o pomoc przy diecie na mase :/

electro
Polecane artykuły