Szacuny
0
Napisanych postów
351
Wiek
35 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
4648
Ja napisalem ze 900g. na moj piewszy cykl wzialem 500g i nie bylo wcale za duzo tyle ze kreatyne trzeba umiec brac z nasyceniem, zreszta cykl to ma byc cykl a nie 2 tygodnie brania
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
DuDek ty piszesz o stalej suplementacji... i z tym sie zgodze ze w takim przypadku stosuje sie tylko 5 gram np: po 6 -8 tygodniu brania kreatyny jedziesz. Ale jesli to cykl.. tym bardziej pierwszy niech bierze przez te 6 tygodni w DT:10 NT:5.. i sory jeszczy pytanie uważasz ze takie branie to jest błąd?? na pewno nie a czepiasz sie konkretnie... Jeno mu mącisz w glowie
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
hehhe.
ostatnie badania wykazaly, że branie 5g kreatyny na cyklu 50 dniowym daje takie same efekty jak branie 10g w dni treningowe i 5g w dni nie treningowe na cyklu 50 dniowym. Sceptycznie podchodze do badań, więc swego czasu to sprawdziłem i byłem mocno zadowolony, podobnie mój kumpel z siłki, którego też długo przekonywałem do 5g mono dziennie
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
ehh te badania pokazuja raz to raz tamto.. ale nie twierdze że są złe.. ale tradycyjna metoda działa dobrze... na pewno mu nie zaszkodzi a jesli nawet te 5 gram marnotractwa kreatyny okaże się prawda to dużo kasy nie straci..
Szacuny
0
Napisanych postów
351
Wiek
35 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
4648
dobra po dluzszym namysle moze i macie w sumie racje, ale ja i tak uwazam ze cykl ktory trwa 60dni z poczatkowa faza nasycenia nie jest zly, niektorzy uwazaja ze to nasycenie nie jest potrzebne ale ja mysle ze cos jednak daje
Szacuny
119
Napisanych postów
21724
Wiek
47 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
92660
Poelcam podwieszony post w dziale - jest tam i o kreatynie _Ellis zebrał.
5 gram dziennie starczy.
Zazwyczaj tak biorę a jestem wiekszy niż zdecydowana większość z młodych osób bez pojecia piszacych swoje zaczytane brednie.
zdr.
"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"