SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Czy to wystarczy??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4601

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 351 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4648
Ja napisalem ze 900g. na moj piewszy cykl wzialem 500g i nie bylo wcale za duzo tyle ze kreatyne trzeba umiec brac z nasyceniem, zreszta cykl to ma byc cykl a nie 2 tygodnie brania

liczy sie tylko masa ;D

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
DuDek ty piszesz o stalej suplementacji... i z tym sie zgodze ze w takim przypadku stosuje sie tylko 5 gram np: po 6 -8 tygodniu brania kreatyny jedziesz. Ale jesli to cykl.. tym bardziej pierwszy niech bierze przez te 6 tygodni w DT:10 NT:5.. i sory jeszczy pytanie uważasz ze takie branie to jest błąd?? na pewno nie a czepiasz sie konkretnie... Jeno mu mącisz w glowie
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
hehhe.

ostatnie badania wykazaly, że branie 5g kreatyny na cyklu 50 dniowym daje takie same efekty jak branie 10g w dni treningowe i 5g w dni nie treningowe na cyklu 50 dniowym. Sceptycznie podchodze do badań, więc swego czasu to sprawdziłem i byłem mocno zadowolony, podobnie mój kumpel z siłki, którego też długo przekonywałem do 5g mono dziennie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 519 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12774
DUDEK daj linka do "ostatnich badań" jak mozesz bo z checia przeczytam i nie pisze tego wcale zlosliwie tylko z ciekawosci

Raczej`

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ehh te badania pokazuja raz to raz tamto.. ale nie twierdze że są złe.. ale tradycyjna metoda działa dobrze... na pewno mu nie zaszkodzi a jesli nawet te 5 gram marnotractwa kreatyny okaże się prawda to dużo kasy nie straci..
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 351 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4648
dobra po dluzszym namysle moze i macie w sumie racje, ale ja i tak uwazam ze cykl ktory trwa 60dni z poczatkowa faza nasycenia nie jest zly, niektorzy uwazaja ze to nasycenie nie jest potrzebne ale ja mysle ze cos jednak daje

liczy sie tylko masa ;D

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Każdy jest inny w sumie :D, wiec może inaczej odbierać działanie kreatyny...

Mass musze poszukać, gdzieś mi się zawieruszyły...
...
Napisał(a)
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 47 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 92660
Poelcam podwieszony post w dziale - jest tam i o kreatynie _Ellis zebrał.
5 gram dziennie starczy.
Zazwyczaj tak biorę a jestem wiekszy niż zdecydowana większość z młodych osób bez pojecia piszacych swoje zaczytane brednie.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
dokładnie, jesli chodzi o efekty to pomiędzy 5 i 10g nie widać rónicy,a skoro nie widać róznicy to po co przepłacać?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1993 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 29121
5 gram kretki na dzien w zupelnosci wystarczy
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nitro shock, aminki, mono i inne duperela.

Następny temat

Naturalna kreatyna

electro
Polecane artykuły